Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik olyan ember akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ember akinek van parja es flörtökbe nem is bonyolodik?

Figyelt kérdés
Szoval h a parod nagyon szereted és nem nem is flörtölsz,nem keresed az alkalmat h az egod növeld.hüseges vagy ugy h nem is flörtölsz massal vagy azert megesik a flört?
2015. febr. 5. 10:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze nem megcsalas a flört.de azert megtörtenik?milyen gyakran?
2015. febr. 5. 10:39
 2/6 opened paradise ***** válasza:
Amikor van,akkor ez alap.
2015. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A flört nem feltétlenül egónövelésről szól. Az egészséges önértékelésű embereknek is jólesik a pozitív megerősítés.


Én bizony monogám kapcsolatban is flörtölök, ha van rá alkalom, partner, de nem megyek tovább. Amit "nyerek" a flört révén, azt a párkapcsolatomban kamatoztatom.

2015. febr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan létezik, de én belebonyolódok, ha van rá alkalom megteszem. nem látok benne semmi rosszat. Mindenki csak jól jár vele, a pozitív megerősítés fontos!
2015. febr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4eve van parom.perszr mastol tudtam meg h kolleganöjenek nagyon tetszik.es ment is egy pletyi miszerint moziban voltak de bizok paromban es boztos a nö talalta ki.ö mindig azt mondja ha barmi törtenik mondjam el neki.van olyan h valaki flört nelkül is beleszeret valakibe?mert nem fer a fejembe,parom azt allitja ra se nez a csajra,es hidegen hagyja mikez mondogat,ez most mit jelent?szerintetek?van okom aggodni h flört v barmi lett volna köztük?vagy csak a csaj elte bele magat?
2015. febr. 5. 10:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Én. :D

Tudom magamról, hogy jól nézek ki, nem szorulok semmilyen megerősítésre, magamnak és a páromnak akarok tetszeni, ez meg meg van. Ha valaki flörtölni próbál velem, azt leépítem. Persze nem bunkón, de éreztetem vele, hogy ezt nem kéne.

Nincs okod aggódni szerintem, van ilyen típusú ember, hogy hiába van párja és tudja is, hogy jól néz ki, de mégis szüksége van másoktól a visszajelzésekre.

2015. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!