Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kamukapcsolatban érzelmek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamukapcsolatban érzelmek? Hogy nyomjam el őket?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó férfi ismerősöm tesz nekem egy szívességet és 3 hete a barátomat játssza mindenki előtt.

Viszont én úgy érzem, hogy elkezdtem vonzódni hozzá. Ez nem meglepő, mert 10/10-es kinézetre, udvarias, kedves, vicces és művelt, tájékozott.

Csak nem gondoltam, hogy ennyire hamar... Ráadásul most kicsit felborult az életem és úgy érzem, hogy Ő az egyetlen biztos pont, meg tök sokat vagyok Vele.


Másnak van ilyen téren tapasztalata?

Mi lett a dolog vége?

Ezeket az érzéseket hogyan nyomjam el magamban?



17/L


2015. febr. 5. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi? Miért játssza el a barátodat?
2015. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ő biztosan nem érez semmit irántad? Lehet ő is azért vállalta e nemes feladatot, mert pont kapóra jött neki, h végre veled lehessen. Beszéljetek erről is...
2015. febr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ezeket az érzéseket hogyan nyomjam el magamban?"

Felnősz és ép eszű, érett nő módjára kezdesz el viselkedni.

2015. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért játssza a barátomat, mert a legjobb barátnőm összejött azzal a fiúval, akibe én általános iskolás korom óta bele voltam zúgva és jártam is vele még tavaly 4 hetet, csak szakított Velem és ez Nekem azóta is fájt, ezt nagyon jól tudta, mielőtt összejöttek volna.

Csakhogy én nem maradhattam egyedül, nem akartam, hogy mindenki sajnáljon. És akkor jött ez az ötlet...

A legtöbb lány irigykedik, a legjobb barátnőm megpukkad a féltékenységtől, mert mint kiderült, a fiúnak csak "arra" kellett, majd dobta. Így már senki nem kíváncsi rá, mert a barátaink mellettem állnak és a legjobb barátnőjét is elveszítette a kis húzásával.


Igen, biztos, hogy nem érez irántam semmit.

2015. febr. 5. 20:02
 5/5 anonim ***** válasza:
17 éves és már játszmázik, kombinál...nők :D
2015. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!