Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MINDENKI VÉLEMÉNYÉT KÉREM?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MINDENKI VÉLEMÉNYÉT KÉREM?

Figyelt kérdés

Szóval, megcsalt a barátnőm egy nagyon csúnya swag/yolo panelprolival, megbocsájtottam neki, (1éve volt) azóta nem látom a jelét annak hogy másfelé akarna kacsintani, de nekem még néha eszembe jut a dolog, és nem érzem magam annyira boldognak mint voltam előte. Illetve a szememben lehet h piszkos lett az ő "tisztasága" (remélem értitek h értem).

Hozzáérni valamiért más(persze nem rossz)

Huszon felül vagyunk, szóval nem tinik, és így nehezebb egóalapon kukázni és újat keresni.

Any advices?


2015. febr. 6. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kivágnám.
2015. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha már em azt érzed...akk vge
2015. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már te is tudod, hogy nem tudsz rá ugyanúgy tekinteni mint azelött. Elveszett...a "tisztasága" ezt egész jól fogalmaztad. Valóban így van, csalódtál benne. Szerintem szakíts ennek így nem sok értelme van.


Bár a másik oldalon meg ugye ott van, hogy te megbocsájtottál, elfogadtad-valamilyen értelemben- ergo ha most erre hivatkozol, hogy ez a szakítás oka, ez elég hülyén jönne ki, főleg ennyi idő után.

2015. febr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mar nem tudsz megbizni bene ez a te.problemad!
2015. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!