Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szerintetek? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintetek? ( lent) mindenki véleményét várom.!

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek segitsetek légyszi.szóval van barátom már 7 hónapja. és nagyon féltékeny ezt eddig mindig megbeszéltük.de sokszor megigértettem vele, hogy nem lesz.. de felesleges.lehet hülyén hangzik de utoljára megigértem magamnak, hogy ha mégegyszer ez lesz, akkor szakitás lesz. mert én nem tudok ilyen bizalmatlanságban ( mármint ö irántam)lenni.tudom hogy nagyon szeret de néha ugyérzem csak teljesen kiakar birtokolni és a barátaimat( fiú)is probáljaa eltüntetni körülöttem vagy megzsarol h " vagy ö vagy én".ezt egyszer tette meg.de többször nem csinálja meg velem.van egy srác akihez vonzódok..de szeretem a barátomat. nem akarok magamnak sem hazudni,tudom h ha nem lenne barátom járnék vele.de mivel van és tudom mennyire szeret addig ugysem lesz vele semmi.fura ha ugy gondolkodok, h ha ujra megcsinálja és nagyon féltékeny lesz feleslegesen, akkor mikor kiheverem a kapcsolatunkat ami egyébként nagyon jó és szép..utána összejöhetek még vele.a sráccal nem beszéltem erről és nem is fogok.csak rosszul érzem néha magam és belegondolok mi lenne vele. mert jól kijövünk.
2010. márc. 30. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem bírod már a barátod féltékenységét akkor szakíts vele, ez van. Ha szeret megváltozik és bocsánatot kér, ha nem akkor így jobb.

A másik pasival meg még várjál egy kicsit szerintem

17/F

2010. márc. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már egy kicsit is komolyabban gondolsz egy másik srácra az jelent valamit. Csak azért ne maradj vele, mert tudod hogy mennyire szeret. És ez a " vagy ő vagy én" duma nagyon görény dolog szerintem. Egy kis egészséges féltékenységgel nincs baj. De aki igazán szeret az nem mond olyat hogy válassz közte és a barátaid közt. Persze nem ismerlek, és nem tudok minden részletet, de egy ilyen kapcsolat, ahol csak a kételyek vannak, szerintem felesleges. Szakítanod kéne vele, mert csak stresszeled magad. Egy kapcsolat azért van hogy jól érezd magad benne, és ebben láthatóan nem vagy a lehető legboldogabb.
2010. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a gondolat adhat egy kis plusz löketet, hogy legyen erőd szakítani.
2010. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!