Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már alig van szex de még azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már alig van szex de még azt mondja szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Régen heti 8-10 szex is volt, most meg jó ha van havi 1. Azt mondja neki nincs rá szüksége és teher neki

Mondom biztos már nem is szeretsz.

-De nagyon is szeretlek, ez nem függ össze.


Pedig szerintem ha szeretünk valakit akkor szexuálisan is kívánjuk.

22F


2015. febr. 6. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 8-asnak igaza van. Miért pontoztátok le?


Plusz, a nőket fejben is fel kell korbácsolni a szexre. Romantikával, kényeztetéssel.


Nálunk volt egy időszak, amikor az volt a baj, hogy a párom túl hosszan akarta. Fáradt voltam már mindig hozzá és egy idő után nem is élveztem, hogy csak nyüstöl. Görcsbe rándult a gyomrom és menekülni akartam, ha szexelni akart. Mert neki a rövid szex nem szex. Pedig a sok kicsi hozza meg az étvágyat.

Kapd el a fürdőben és nyald ki gyorsan. Ne akard elhúzni az időt, csak az orgazmus legyen a cél. Vagy lefekvéskor, mikor félálomban van, addig kényeztesd finoman a csiklóját a kezeddel, míg el nem élvez. TV-zéskor is, simán csak csússz lejjebb, gombold ki a nadrágját és nyalakodj el odalent.

Ezektől a kis afféroktól meg fog jönni az étvágya hosszabb, gyakrabb együttlétekhez is. Olyankor meg kérdezgesd, mit-hogy szeretne.

2015. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Azért nem szól a csaj, mert nem akarja megbántani a pasit. Igazatok van, hogy nem jó hozzáállás, de ez van. Ilyenek a nők. Én sem szóltam a srácnak anno, mert fiatalként ezt nem érik fel ésszel a lányok. Ezért még nem szemetek, vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem tudják, hogy kezeljék ezeket a dolgokat.

8-as voltam.

2015. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindenki csak az orált hozza fel megoldásnak.Nekem enélkül is tökéletes nemi kapcsolatom van
2015. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nah, szerintem meg ne a szexet erőltesd, hanem inkább próbáld elvinni ide-oda, kedveskedj neki, menjetek el romantikázni hétvégén, vacsizni stb. És ha újra ráhangolódtok egymásra, akkor megjön a kedv a szexhez is megint. Ha tényleg szeret a lány, akkor igyekezni fog ő is..De ha nem, akkor nincs mit tenni. Nálunk is ez volt a volt párommal, és én igazából nehezteltem rá, mert nem támogatott valamiben és egy idő után ez a csalódás a részemről így jött ki, de igyekeztem ezen változtatni, végül a párom megcsalt és szét is mentünk. a lány nem feltétlenül tudatosan csinálja ezt, de mindenképp van oka, és ezt meg is lehet beszélni. A nőknél nagyon szorosan összefüggenek a lelki dolgok és a szex, emiatt, ha van valami neheztelés a háttérben az így is kijöhet. Szerintem próbálj meg kedveskedni a barátnődnek, meg megbeszélni, elmondani h. ez téged zavar és szeretnéd megoldani a dolgot. Amúgy meg ennyi idősen nem is normális szerintem, mert még fiatalok vagytok ehhez nagyon, hogy ne kívánjátok egymást és a szexet. 32/N
2015. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Folyton viszem mindenhova. Mozi, színház, közös programok, étterem. Kedveskedek neki. Semmi nem segít.

Kinyalni nem engedi magát. Sose engedte. Undorítónak tartja. Ujjazást meg nagyon ritkán engedi. Ha filmnézés közben elkezdem lent simogatni akkor rávág a kezemre és besértődik, hogy folyton szexelni akarok.

2015. febr. 7. 10:43
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is undorítónak tartom az orált :-D.Szerintem anélkül is jó a szex.Am meg ha állandóan simogatod lent,persze hogy az jön le neki,hogy szexelni akarsz.Beszéld meg vele.
2015. febr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!