Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintettek letezik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek letezik ilyen fiu/ferfi?

Figyelt kérdés

17 eves atlagos lany vagyok ... Szerelemben sosem volt szerencsem .. Magyarul es erthetoen megmondva egyik baratom se szeretett igazan mikozben en igen . Par napja szakitottunk a baratomal ,en szakitotam es ahogy ez lenni szokott tudomasul vettem hogy soha nem is szeretett.


Most egyedul akarok lenni de nem tagadom vagyom egy olyan fiura aki igazan szeret !!


Szeretnek egy olyan fiut akinek en vagyok a legjobb...aki nem nezne mas lanyra...aki soha nem csalna meg...aki idonkent meglepne 1 kis csekelyseggel es aki igazan szeretne es aki oszinte..


Remenykedhetek ebben vagy ez csak egy alom?


Velemeny/tapasztalat?



2015. febr. 6. 18:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

igen ! Ne nezzen mas lanyra mert ensem neztem soha mas pasira :)


Igen en mindent beleadtam a kapcsolatba de o nem


Szoval mindig a fiukkal van a legtobb baj de m1 veletek nem lehet beszelni

2015. febr. 7. 11:01
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy még. Türelem ;)
2015. jún. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi férfi lennék, akire vágysz, csak van egy-két gond, lehet, hogy véletlenül ráznéznék más lányra is, csukott szemmel csak nem közlekedhetek az utcán, a másik gond, hogy 32 éves vagyok, a harmadik és legfőbb gond, hogy külsőre nem lennék az eseted, nem tartozok abba a kategóriába akire ti lányok/nők vágytok, nem vagyok alfahim. Nektek úgy is csak azok kellenek, aztán sírtok, hogy megcsal, meg nem szeret igazából. Az átlagos srácoknak esélyt sem adtok, igaz minek is, netalán azok hűségesek lennének hozzátok, és akkor nem lenne okotok ilyen kérdéseket kiírni. Na gyerünk, keress valakit szépen a barátzónádból a sok fiú közül, akiket elutasítottál az alfádért, aki miatt most itt sírsz, ha jót akarsz magadnak, de ha továbbra is sírni akarsz, akkor szaladgálj csak a vezérhimek után. Te döntöd el, nekem aztán mindegy.
2015. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!