Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálam maradt az iPhoneja....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam maradt az iPhoneja. Belenézzek?

Figyelt kérdés

Szeptember óta osztálytársam ez a fiú, mindketten 17 évesek vagyunk (Ő hamarosan 18). Eleinte utáltam, mert Ő az egyetlen a környezetemben, aki megérti, ha oroszul beszélgetek a környezetem valamelyik tagjáról a telefonomba (2 hét után elmondta, hogy nagyon szórakoztatónak találja, hogy úgy beszélem ki a "legjobb barátnőmet", hogy közben ott ül mellettem, vagy hogy hallotta azt is, amit Róla mondtam).

De vonzódom Hozzá és ez talán már kicsit több, viszont erről még nem beszélgettünk...

De véletlenül nálam maradt az iPhoneja és tudom a kódját is. Csak megnézném, hogy rajtam kívül még kikkel snapchatel a legtöbbet, milyen lányokkal beszélget, stb.

Ez csak olyan, hogy felmérem az ellenfeleket.


2015. febr. 6. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha megengedi, hogy belenézzél, akkor is csak úgy, ha ő is ott van (tehát ő mutatja meg). Így nem szabad.
2015. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
tedd megnyugszol te mar tudni fogod o akar e toled valamit sokkal egyszerubb lesz a jovobeli kapcsolatotok mert tudodmi az o allas pontja es mint mondtad mar meg akarta mutatni buntudatod sem lesz...
2015. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azért nem néznék bele, mert lehet, néha jobb nem tudni dolgokról, csak magamat idegesíteném fel vele és kombinálnék...
2015. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!