Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogyha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha a pasim nagyon beképzelt meg bunkó? 18L

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 23:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
31%
A határozottság meg a bunkóság nem szinonim fogalmak. Minek vagy azzal a pasival?
2015. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%
Azért van vele, mert egy bunkó pasi jobban megtestesíti a férfi ideált, mint egy érzékeny fiú.
2015. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért, de 18 évesen ezt tényleg kérdezni kell?
2015. febr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hagyd el! ;)
2015. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hm, az én pasim is elég férfias, nem érzelgős alkat, de mégsem beképzelt meg bunkó, legalábbis számomra nem tűnik annak. Nem kell ahhoz egy f-szparaszttal összejönni, hogy férfias barátja legyen az embernek. Nem csak végletek léteznek szerencsére.
2015. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
75%

Uristen... látom megint összejött a határozatlan töketlenek társasága aki keveri a szezont a faxával..


A kedvesem kedves és udvarias mégis határozott, jó fellépésű, vezető típus. A bunkóság az árnyoldala annak amit Ti egyenlővé tesztek az alfasággal. Néhányan azért, mert csorog a nyálatok a csajok után és könnyebb lefikázni az erősebbet, hátha attól ti is azok lesztek, pedig nem. A többi azért mert olvasott valamit a puaságról és annyi maradt meg, hogy bunkónak kell lenni.


Ébresztő kisfiúk.


Egy igazi vezető elől jár a csatában, foglalkozik az embereivel, figyel rájuk. Igy van ez munkában is. Az a főnök aki ordítozik nem alfa, csak egy bunkó.


Olvassatok néhány igazi vezetőtől önéletrajzot és amúgy is szedjétek össze magatokat.


Gondolom nullás leszek de akkor is jólesik kimondani végre :D :D

2015. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Össze se jönnék ilyennel. neked hogy sikerült?
2015. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
63%

@23:19


Itt arról van szó, hogy egy férfinak férfiasnak kell lennie. És milyen egy igazi férfi? Az egyik jellegzetessége az, hogy erőt sugároz, de nem él vissza az erejével. Amikor pl a barátnőmről lekoptattam azt a csókát, aki SMS-eket írogatott neki, akkor utána az ölembe ült, hozzám bújt, éreztem, hogy biztonságban érzi magát mellettem.


Az érzékeny pasikból - mondjuk ki - hiányzik a határozottság, még azt sem merik megtenni, hogy megszólítsanak egy csajt nyilvános helyen... Ha pedig egy csaj nem talál egy férfias pasit, akkor inkább összeáll egy bunkóval, aki mellett nőnek érezheti magát. Miért? Mert egy bunkó pasinak vannak zűrös dolgai, de legalább biztonságérzetet nyújt. Tehát közelebb áll a férfi ideálhoz, mint egy érzékeny fiú...


Nem arról van szó tehát, hogy bunkónak kell lenni. Férfiként kell viselkedni, a férfiasság pedig nem nem egyenlő az automatikus bunkósággal. Én sem vagyok bunkó. De a nőket is meg lehet érteni, hogyha nem találnak egy ilyen férfias pasast, akkor inkább a tipikus bunkók mellett kötnek ki, mert védelemre és biztonságérzetre van szükségük. Láthatod, a Kérdező is egy bunkó pasival jár. Szerinted véletlen? :-)


Ennyi :D

2015. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

aki,ki áll magáért nem bunkó.

meg érteni kell a viccet nő létedre......nem biztos hogy egyből bunkó.Lehet sza**r a humorod

2015. febr. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

#18-as válaszadónak van igaza!


Ennyi... :-)

2015. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!