Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogyha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogyha a pasim nagyon beképzelt meg bunkó? 18L

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 23:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
És ha valaki egyszerre érzékeny, de közben van egy pisztolya amivel pofánlövi a kötözködőket...?
2015. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"És ha valaki egyszerre érzékeny, de közben van egy pisztolya amivel pofánlövi a kötözködőket...?"


Akkor az egy őrült és kezelésre van szüksége. Nem való a normális emberek közé, ha ilyen indulatok vannak benne.

2015. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

@Igaz Mondó


Köszönöm, hogy egyetértesz velem :D


Bár, amint látom, másoknak nem igazán tetszik, amit mondtam. Valahol érthető ez, hiszen a média egészen mást sugall, és egyeseknek nehéz elfogadni, hogy nem úgy vannak a dolgok, ahogy ők szeretnék. De végül is mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

2015. febr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#22


Akkor most...? Ha valaki amúgy érzékenyebb alkat az instant lúzer bármit is tesz...?


AZÉRT SEM lesze egy bunkó, mindenkin átgázoló alfa. És ha ez nem tetszik kapják be.

2015. febr. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

18.: Szerintem ugyanazt - vagy legalábbis nagyon hasonlót- mondunk.

Itt viszont sokszor olvasom, hogy a bunkók kellenek a nőknek, az az alfa aki bunkó, aki jól leugatja a nőjét és úgy bánik vele mint a csicskával és erre még büszke is. Én ebben nem hiszek. Örülök, hogy nem vagyok egyedül vele :)

2015. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

@Rejtett Erőforrás


"Akkor most...? Ha valaki amúgy érzékenyebb alkat az instant lúzer bármit is tesz...?"


-->Ez attól függ, hogy az érzékenysége miben, és mennyiben nyilvánul meg. Ha például a komoly lelki témákban, de emellett férfi marad, aki erőt sugároz, és meg tudja védeni a nőt, akit szeret, az imponálhat egy hölgynek. Ha azonban egy klasszikus érzékeny pasi, akiben nincs semmi férfiasság, nos, az már baj...


"AZÉRT SEM lesze egy bunkó, mindenkin átgázoló alfa. És ha ez nem tetszik kapják be."


-->Nem bunkónak kell lenni, hanem férfinak. Viszont kétségtelen, hogy bunkó pasiban közel áll a férfiassághoz. Te jól érzed magad úgy, ahogy vagy? Nekem mindegy. Végül is a te életed, nem kötelező változni. Viszont nyilvánvaló, hogy a nők mit akarnak, és ez nem fog senki miatt megváltozni. Úgy bizony, szóval arra várhatsz, hogy bekapják, mert nem fog megtörténni.

2015. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

#26


Akkor majd hódítok a pénzemmel... A semminél jobb.


Vagy leszek udvarias, lovagias valaki... Az is jó elvileg.


De az a "ránétté a csajomra?! AGYONVERLEK G*CÓ!" stílus sosem fog menni.

2015. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

@Rejtett Erőforrás


Úgy néz ki, hogy sajnos nem sikerült megértened, amit írtam...


@18:32


Nos, én is örülök, hogy vannak olyan emberek, akik hasonlóképpen gondolkodnak mint én! :-)

2015. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!