Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, aki szintén fél az elköteleződéstől?

Figyelt kérdés

A leghosszabb kapcsolatom is csak egy nyarat bírt ki. Több fiúval is kerültem már közelebbi kapcsolatba. De amikor néhány hét vagy hónap után ki kellene mondanunk, hogy egy pár vagyunk, akkor én meghátrálok vagyis inkább elmenekülök. Egyszerűen félelemmel tölt el, hogy valakihez tartozzak.

23/L



2015. febr. 7. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még hogy a férfiak használják ki a nőket..
2015. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, de én nem félek tőle, csak szimplán utálom.
2015. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy randizgatni és ismerkedni nagyon szeretek. Sőt nagyon jól érzem magam egy fiú karjaiban is. De miután kimondja, hogy egy pár vagyunk vagy a barátnőjeként tekint rám, már menekülök is. Amíg nem mondja ki, addig minden rendben van.
2015. febr. 7. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

amíg ilyen gyerekes vagy addig nem is való hosszabb :)


én sem bírom amúgy,de ennek más okai vannak,nehezen viselem a másikat.Nekem sem voltak hosszúak

2015. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én senkit sem használok ki. Nem tehetek erről. Egyszerűen a menekülés belém van kódolva, vagy nem tudom.
2015. febr. 7. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Az a baj, hogy te a társat valószínűleg úgy fogod fel, hogy valaki, akinek majd szülni kell, valaki, akivel együtt kell élned, egy ember, akivel összefűzöd magad.


Azonban ez hülyeség, nem feltétlenül kell így lennie. Még bőven jelenthetne annyit is számodra egy párkapcsolat, hogy valaki, aki neked szimpatikus, jókat beszélgettek, kíváló vele a szex, és ő az egyetlen, akivel lefekszel. Szóval jó irányba haladtál, csak megiijedtél, pedig semmi okod nem lenne rá. Ha úgy érzed, hogy te így is boldog vagy, hogy párhavonta váltogatod a barátaidat, akkor nem kell változtatnod semmin, legalább mindig megvan az újdonság varázsa.

2015. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy váltogatom pár havonta a pasikat. Idáig 3-4 fiú volt, akikkel lefeküdtem. Én mindig úgy indulok neki egy randinak, hogy komoly kapcsolatot akarok. Csak amikor eljön az a pillanat, hogy ezt ki kellene mondani, na akkor megijedek és menekülni kezdek. Próbálok változtatni magamon, csak nem nagyon akar sikerülni.
2015. febr. 7. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg túl komolyan veszed, és olykor éretlenül gondolkodsz.

ÉS szerintem egyszerűen csak nem találtad még meg azt a személyt akihezi gazán kötődnél, aki fontos lenne számodra, szerintem ez a helyzet.

Van aki túl van 10 kapcsolaton is míg végre olyat talál aki mellett tényleg minden tuti.

2015. febr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem az jelentené a megoldást ha rengetegszer elmennétek a "barátoddal" különböző helyekre, ahol mások is látna. Pl étterem, mozi, sétálni, kutyát sétáltatni, vagy szimplán beülni egy helyre iszogatni kicsit, lényeg hogy emberek között legyetek ketten, szerintem ha ezt teszitek, sokan sokat látnak együtt titeket, akkor könnyű lesz kimondani, hogy igen, mi össze tartozunk.
2015. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!