Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Álmaim nője notórius hazudozó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaim nője notórius hazudozó Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerelem volt első látásra, megvan a kémia is, frenetikus volt az első csókunk, az ágyban pedig nem hogy álmaim nője, sok szempontból túl is szárnyalja azt! Bestiálisan jó vele minden együttlét, sokkal-sokkal jobb, mint eddig bárkivel. És külsőre is teljesen rendben van, nem egy cicababa, de bőven átlag feletti, és borzasztó szép szemei vannak.

De hazudik. Még olyanban is, amit tudhatna, hogy egy perc alatt lenyomozok. Annyi érdekes dolog történik vele állandóan, de egyre több komoly dologban is megbizonyosodtam, hogy nem volt őszinte. Próbáltam vele beszélni erről, de a végén én voltam a hülye. Mitévő legyek? Mert elveszíteni nem akarom - ahhoz túlontúl jó vele az ágyban!



2015. febr. 7. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy tűröd vagy nem. Változni nem hiszem hogy fog.
2015. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes ember, megtanulhattad volna. Neki ez a gyengesége. Biztos, hogy nem normális, és ez már betegség, de vagy orvoshoz fordultok vele, és megkockáztatod, hogy elhagy, mert meg akarod változtatni, vagy tűrsz, és kikeféled magadból a szuszt is, míg meg nem unod.
2015. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Külső, ami megfog, belső ami megtart. Neki nincs meg az a belső, ami megtartana. Ha állandóan hazudik, gyakorlatilag nem ismered, és ezen tulajdonságán kívül nem is tudhatsz róla meg mást. Nem bízhatsz benne. Az ilyen emberek nem szoktak megváltozni. Főleg nem akkor, ha nem is tudják, hogy ez probléma. Nem akarlak elkeseríteni, de nem fog sokáig tartani, ha nem tudjátok megbeszélni, vagy sokáig fogsz szenvedni.
2015. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem a külseje fogott meg, hanem a lénye. Meg a csókja, az eszméletlenül. És tényleg ez zavar leginkább, hogy tulajdonképp alig ismerem.
2015. febr. 7. 23:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle minél előbb. Jobb soha nem lesz, de rosszabb igen.
2015. febr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha nagyon fiatal a lány, még változhat.
2015. febr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A lány 20, én 26. Elég durva gyerekkora lehetett az apját ismervén.
2015. febr. 8. 01:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden hazugságnál keverj le neki egy sallert
2015. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fuss.
2015. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt egy rövidebb randizós időszakom egy lánnyal, aki hasonló volt. A nevét sem volt hajlandó elárulni, neten ismertem meg. Amúgy elragadó személyiségnek tűnt először, imádtam vele beszélgetni, de aztán a sok furcsa dolog miatt vége lett teljesen. De nagyon izgalmas volt a vele töltött időszak:)
2015. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!