Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam rosszul?

Figyelt kérdés

1 hete síelni voltam az iskolámmal, tudni kell, hogy a barátnőm az osztálytársam és most lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk. Ő nem jött sítáborba, de minden nap írtam neki este, beszéltünk legalább 30 percet minden nap whatsappon, akkor nem is írt elsőnek. No de, most ő ment el egy versenyre, ahol kollégiumban szállnak meg, (nem először, de mindig meséli, hogy ezekkel-azokkal fiúkkal kimentek a játszótérre este stb.., ami mindig felemészt belülről.. ) tegnap is kb. 15 percet írtunk ment aludni, ma meg lefekvés előtt írt csak egy jó éjt puszi üzit, aludjak jól..

Nagyon jó vagyok vele, és visszajelzései szerint jó barát vagyok, de a tudat nagyon idegesít, hogy közben ott más srácokkal el van, nekem meg nem ír semmit egész nap.

Én hűséges vagyok, nem kezdek ki más lányokkal, sőt beszélgetést sem ha nem muszáj, suliban ha mellettem van, mintha direkt csinálná, hogy az osztályban más srácnak mond valamit, érzéseit se fejezi ki. Próbáltam vele erről beszélni régen többször is, de láttam, hogy semmi értelme, így próbáltam elfogadni, de még mindig zavar,azt állítja ő ilyen.


első kapcsolatunk mindkettőnknek, petting volt sokszor, szexszel is próbálkoztunk több-kevesebb sikerrel. 17 évesek


2015. febr. 7. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem zavaró ha más fiúkkal is beszélget ,ha az csak beszélgetés.

Ha te vagy számára az első,nem a fiú haverjai, akkor semmi probléma.

Az meg,hogy keveset ír.. Hàt azt el kell fogadnod, hogy most ő ment el egy hétre kikapcsolódni, ne a telefonját bújja már egész nap ,hanem hadd élvezze a téli kiruccanast :)

És bízz benne. Nem minden lány r*bi,hadd legyen egy-két fiú haverja is. Téged szeret,ez a lényeg.

2015. febr. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!