Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs kémia a pasim felé, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andi585 kérdése:

Nincs kémia a pasim felé, de nagyon rendes és kitartó, nem adja fel, nem akarom elhagyni. Változhat a kémiám?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
haha nem.
2015. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tanulj többet, írd meg ötösre a dolgozatokat, járj korrepetálásra, és a tanév végére jobb lesz a kémiád.
2015. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, minek jöttél vele össze?
2015. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért jöttem vele össze, mert elegem volt a sok macsó pasiból és már épp ideje elkezdenem a családalapítást
2015. febr. 8. 21:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja, szóval csak kellett valami tenyészhím gyorsan...
2015. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, ha egy lánynak macsó pasik kellenek, azért bánták itt a fórumon, ha megelégszik egy rendes sráccal akkor meg közlik vele, hogy esélye sincs arra, hogy valaha is rendesen ráizguljon a pasijára.


Egyébként nem fog változni a helyzet.

2015. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon bölcs hozzászólás volt, csakhát olyan pesszimista..
2015. febr. 8. 21:35
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Nekem tök mindegy, de általában van olyan férfi is aki nem is valami bunkó macsó de nem is egy ronda lúzer, tehát egy normális, férfias, vonzó férfi. Én csak nem értem az ilyet, mikor valaki úgy van együtt valakivel, hogy mint párkapcsolat egyáltalán nem működik a dolog, csak van egy hímnemű "haverja" akivel ráfogják, hogy járnak.

2015. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én kötődöm hozzá, nagyon rendes velem, de nem tudom megadni neki, amit szeretne... egyszerűen nem megy.
2015. febr. 8. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Szóval nem vagy szerelmes. Nem tudom, hova sietnek ma az emberek, miért kell az első találkozás után már párkapcsolatban élőként bemutatkozni. Ha nem vagytok még régóta együtt, akkor persze, még változhatnak a dolgok. Egyébként is, mert maga az ember is változik, csak kérdéses, hogy számodra érdemes-e kivárni plusz 10 évet ezzel. Jobban járnál, ha lenne egy neked tetsző, rendes barátod. Mert biztos nem ő az egyetlen a világon, aki valamiféle biztonságérzetet nyújthat neked. Amúgy meg az, hogy "rendes", még nem jelent semmit. Lehet, hogy ő is dögunalomnak tartja a kapcsolatotokat, mint te.
2015. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!