Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért parázok ennyire? Megoldá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért parázok ennyire? Megoldás, tanács?

Figyelt kérdés

22éves lány vagyok, párom 30. 4hónapja járunk.

AZ elején nagyon laza voltam, sugárzott belőlem az önbizalom, folyton mosolyogtam, totálisan lazán vettem a dolgainkat.


Mostanában, minél jobban telik az idő és zúgok bele, annál több dolgon kattogok napi szinten.

Mindig motoszkál valami a fejemben, de még munka közben is.


-Ha épp nem akar szeretkezni egyből agyalok, hogy nem kíván, gáz vagyok, megcsal, nem szeret...


-Ha nem puszil vagy csókol meg ugyanazeket gondolom.


-Ha nyilvánosan egy kis ideig nem fogja meg a kezm arra gondolok, hogy szégyell.


-ha az utcán vagy a boltban ráéz egy-egy nőre egyből össehúzom magam és elszmorodom, hogy nem szeret és megcsalna bárkivel.


-ha nem mondja 1-2 napig hogy "Szeretlek" azonnal arra gondolok, hogy már nem szeret.


-Ha megkérdezi miért így tűztem fel a hajamat, rosszul esik, és egyből cikizésnek veszem.


-Most kondizni fog járni, azon idegeskedek bhogy kinek akar tetszeni, meg elfog szállni magától, meg egoista lesz és öntelt... és lecsapják a csajok a kezemről a konditerembe.


-Ha a telefonját nyomkodja vagy megnézi egyből azon kattogok, hogy tuti csajozik....


Mindig idegeskedek valamin... egyre jobban megakarok felelni neki, folyton rajta lógnék.

Ha nem keres meló közben telefonon, vagy nem ír messengeren totálisan kész vagyok... egyből agyalok hogy tuti örül hogy vgre lerázott...stb...


Miért vannak ezek, hogyan kezeljem?????


Kérlek segítsetek.

Egyre jobban kezdek odáig lenni érte, és ezek egyre nehezebbek... régen nem voltam ilyen.



Pedig tutira szeret, megfojtani sem akarom, de nagyon ragaszkodom hozzá...


Mit tegyek??


2015. febr. 9. 11:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

naponta elmondja hogy gyönyörű vagyok, csinos, jó a testem, Isteni velem a szex de ő is fáradt és néha kell neki a pihi szeben is :D


Szóval nem vagyok gáz sem.--igényes vagyok, sokak szerint szép, és okos.


167cm magas vagyok és 55kg. Mégis ismét fogyni akarok...betegesen akarok tetszeni neki.

Pedig minden nap kiteszek magamért valamivel, vagy smink, vagy fehérnemű, ruha (néha sportos,trendi,csinos stb-váltogatva) mindig megdicsér. Mégsem elég...

2015. febr. 9. 11:04
 2/22 A kérdező kommentje:

Kevésnek érzem magam... betegsen félek hogy megcsal, hazudik, nem vesz komolyan, nem szeret...stb.


RETTEGEK!!! FÉLEK HOGY ELVESZÍTEM!!! Odáig vagyok érte.


Hogyan találjam meg ismét a rági önmagamat, aki laza és szexi és sugárzik???

2015. febr. 9. 11:06
 3/22 anonim ***** válasza:
szüleid tájékán minden rendben mert ez oda vezethető általában vissza
2015. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
?
2015. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

minden! 36éve élnek boldog házasságban, sosem csalták meg egymást! Van 2édestesóm is!


A párom szülei szétmentek sajnos, ők sem csalták meg egymást, csaj a párom anyukája elköltözött a párom apjától mert a férfi rendetlen volt és vitatkoztak. (párom rendszerető és a balhét sem bírja,szóval még ezt sme örökölhette)

2015. febr. 9. 11:08
 6/22 anonim ***** válasza:
ülj le vele és ezt így nyíltan, őszintén mondd meg neki, ha ezeket feloldod magadban, nem lesznek gondok.
2015. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Rágó_Ó válasza:

Szerintem egy cseppet féltékeny vagy:D Egyébként én is szeretném tudni hogy ezek mitől lehetnek,szóval remélem kapsz értelmes választ.Sajnos én is ezekkel a gondokkal küzdök..

20/L

2015. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Egyszerűen nem ismerek magamra.


Régen laza voltam, szexis, volt önbizalmam, sugárzott rólam a magaviztosság és ez sok férfit vonzott... nem érdekelt mi lesz...sosem féltem, nem érdekelt mit gondolna mások rólam... bárhol megálltam EGYEDÜL a

helyem



Most szürke kisegérnek érzem magam, idegeskedek, félek az egyedülléttől, másoknak akarok megfelelni semmi önbizalmam stb.

2015. febr. 9. 11:11
 9/22 A kérdező kommentje:

sokszor beszéltünk már erről.


AZt mondta imád, és sosem adna senkiért, sosem csalna meg. Mivel előttem nem volt egy ideig kapcsolata, akkor nem csajozott, akkor most mellettem főleg nemfog.


Ő nem ad okot a bizalmatlanságra, ő is azt mondja és ÉN IS AZT GONDOLOM, hogy a félelem a saját önbecsülésemből és az önbizalmam hiányából ered....


Nem vagyok önmagam :( elveszi a szerelem az eszem.. :(

2015. febr. 9. 11:12
 10/22 anonim ***** válasza:
azt kéne megtalálni ez miből fakad, ez így elég gáz, de szerintem beszéljétek meg mert mindig jobb ha tenni akarsz ellene mintha beleesel és utána bánod meg.
2015. febr. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!