Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a megjenésem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a megjenésem?

Figyelt kérdés

A barátom nem szereti ha sminkelem magam,de nagyon diszkrét a sminkem mindig. Nem szereti ha egyrészes ruhába vagy szoknyákba járok,ha magassarkú van rajtam,ha parfümöt használok, ha picit is látszik a dekoltázsom. De ha szűk a ruhadarab ami rajtam van akkor is szól. Kigúnyolt ma, mert egy flitteres csizmát szeretnék vásárolni.

A mobilomat úgy használja mint ha az ővé lenne, a laptopomon is átböngészte az összes programot ami rajta fut. Én hozzá nem érek a dolgaihoz és soha nem tettem megjegyzést a megjenésére.

Márkás ruhákat vásárolok, erre is szoktak lenni negatív megjegyzései és szerinte túl drága kozmetikumokat használok. Nem élünk együtt,mindenki a saját pénzét költi. Féltékeny lenne vagy irigy?

10 év a korkülönbség: én 22 Ő 32.


2015. febr. 9. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékeny, nem akarja, hogy rád hajtsanak más pasik, de ez nem mentség, hanem gyerekes viselkedés.
2015. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

Mert már ismeri a dörgést. Hogy - idézzek egy klasszikust - "az asszony ingatag, úgy hajlik mint a nád..."


És próbálja bebiztposítani magát. Kár, hogy akkor is meg fogod csalni, de ez van miért kezdett ki egy 22 évessel...

2015. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
ME-NE-KÜLJ.
2015. febr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy féltékeny, te pedig nem szabadna enged neki hogy ezt tegye veled. Ha nem éltek együtt akkor neki semmi köze nincs ahhoz hogy te milyen ruhákat vásárolsz magadnak.

Valamint a korkülönbség is aggasztó.

2015. febr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Piszkosúl féltékeny és birtokló típus. Megszoksz vagy megszöksz.
2015. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak féltékeny, de régimódi is. El vagy nyomva, nagyon. 22 éves, fiatal lány vagy, és benne vagy egy kapcsolatban, ahol már-már zaklatás szinten belemásznak a privát szférádba, turkálnak a cuccaid közt, és ezt te tűröd. Ez szerinted normális?


Mert nem az. Az, hogy neki nem tetszik, az egy dolog, de így is mert meg téged, így szeretett meg, akkor is ilyen voltál. Te szeretsz sminkelni, szeretnél máshogy öltözködni, de nem tudsz, mert ő lehord érte, és ettől úgy érzed, hogy rosszat cselekszel. Nem teszel.


Nem győzöm hangsúlyozni, el vagy nyomva, ez így nem egészséges. Nehéz elképzelni, hogy valaki úgy van együtt a társával, az állítólagos szerelmével, hogy meg akarja szabni neki, hogy miként éljen, hogyan nézzen ki. Ő olyanná akar tenni téged, ami neki megfelelő, hogy ő jól érezze magát, a féltékenység ennek csak egy töredéke.


Ne engedd, mondj nemet. Ha nem képes visszafogni magát, nem tudja magát türtőztetni, a legjobb az lesz, ha keresel magadnak mást, mert ilyen fiatalon sokkal jobb kapcsolatok is várnak rád, olyanok, ahol szabadjára engedheted nőiességedet.

2015. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Féltékeny és sajnos ezzel nemigen fogsz tudni mit kezdeni...búcsúzzatok el egymástól békében.

Ez nem a személyednek szól, hanem annak ahogy élsz.....ha jót akarsz Magadnak keresel olyat, aki úgy fogad el amilyen Vagy!!!

Ja, és ez nem a korkülönbség miatt van....bármilyen idős is a hapsid gyerekes a viselkedése...egy érett hapsi biztosan nem kutatna a dolgaid között, ha meg akarnád csalni előbb tudná, mint Te magad!!!

Nekem jó régen volt egy barátnőm, aki többször is megnézte a telefonomat és a kabátomat miközben fürödtem...eleinte nem foglalkoztam vele, de egyszer rajta kaptam. Nem csináltam jelenetet...leültünk megbeszélni. Megkérdeztem mire kíváncsi, mi motiválja abban amit csinál, de nem válaszolt semmit csak lesütötte a szemét. Annyit mondtam neki, hogy ha nem bízik bennem akkor semmi értelme annak, hogy egymás mellett maradjunk. Közöltem vele, ha még egyszer kutat a holmijaim között akkor elhagyom, 3 napig bírta ki... :(

37F

2015. febr. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!