Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellett volna várjam a másfél hónapot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal facen, egymásba szerettünk, kb 3 hétig egy huzamba, 24 órából 24-et végigbeszéltünk, de az elején kikötötte, hogy majd csak másfél, két hónap múlva szeretne találkozni, eddig csak egy barátja volt, plusz, kicsit visszahúzódó. Én pedig ma már nem bírtam, mert nagyon hiányzik, az ölelése, hogy megcsókolhassam, ezért ma szakítottam vele és letiltottam.

Már kb 3-4 napja abszolút nem tudtunk semmilyen témát felhozni egymásnak, beszélgetésként, nem tudott már sem ő, sem én írni, mert minden témát kitaglaltunk.


Szerintetek jól tettem ezt, hogy szakítottam vele, és letiltottam?


2015. febr. 9. 23:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég hülyeség volt az, hogy így reagáltál, meg az is, hogy ilyen sokat beszélgettél vele.
2015. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A beszélgetés csak jött magától, egyszerűen kiömlött belőlünk az, amit még soha senkinek nem mertünk elmondani soha. Nagy titkokat mondtunk el egymásnak.
2015. febr. 9. 23:07
 3/14 anonim ***** válasza:
én nekem is ez szokott lenni a vége, ááá nem gondolta komolyan. nem értem miért nem lehet max. 1 hét után találkozni? de a duma hasonló szokott itt is lenni
2015. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi értelme az online kapcsolatoknak
2015. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Na várj...tehát most csak neten beszélgettetek, és úgy szakítottatok ?

Vagy találkoztatok és aztán tiltottad le ? :D

2015. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Csak neten beszélgettünk, meg telefonon, a találkozással várni szeretett volna másfél, két hónapot, de egyszer, kétszer, már majd, hogy nem leírta, hogy, gyere kérlek.
2015. febr. 9. 23:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor hogy szakítottál vele ? Vagy most úgy voltál vele van csajom ? :D nem értem komolyan,ennek értelme nem volt,mégis hogy tudnál már szerelmes lenni valakibe úgy,hogy csak neten beszélgettetek ? :D
2015. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem egyértelmű, kétes csajokat felejtsd el k#rva gyorsan, nem érdemes miattuk egy pislogásnyit sem rágódni.
2015. febr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nem lakott toled messze akkor szerintem hiba volt..

Kicsit turelmesebbnek kell lenni, o ilyen..olyan meg nincs h nem beszeltek ki mindent a vilagon..

2015. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ő is az lett belém.

már szakítottam vele 1-szer, de felhívott és megbeszéltük.

De most elment és nincs gépnél, én pedig leírtam neki mindent, és tiltottam.

írtam neki, hogy ne hívjon, ne keressen.

2015. febr. 9. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!