Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg kellett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg kellett volna várjam a másfél hónapot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy lánnyal facen, egymásba szerettünk, kb 3 hétig egy huzamba, 24 órából 24-et végigbeszéltünk, de az elején kikötötte, hogy majd csak másfél, két hónap múlva szeretne találkozni, eddig csak egy barátja volt, plusz, kicsit visszahúzódó. Én pedig ma már nem bírtam, mert nagyon hiányzik, az ölelése, hogy megcsókolhassam, ezért ma szakítottam vele és letiltottam.

Már kb 3-4 napja abszolút nem tudtunk semmilyen témát felhozni egymásnak, beszélgetésként, nem tudott már sem ő, sem én írni, mert minden témát kitaglaltunk.


Szerintetek jól tettem ezt, hogy szakítottam vele, és letiltottam?


2015. febr. 9. 23:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Most már mindegy....úgy vagyok vele, ha tényleg annyira szeretett engem, mint ahogy írta és mondta, ha tényleg annyira vágyott rám, ha tényleg nem szeretett még úgy soha senkit mint engem...akkor lefaraghatta volna azt a 2 hónapot...nem azért a 2 forintért. -.-
2015. febr. 9. 23:17
 12/14 anonim ***** válasza:
Remélem soha nem kell megtudnod az életben a saját bőrödön, hogy ez mennyire nevetséges kezelése volt a problémának és a kapcsolatnak. Ha van egy kis gerinced, mostantól tényleg nem mászol már vissza hozzá.
2015. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem bírtam....tudom, hogy hülye voltam. Elértem azt, hogy teljesen belém bolonduljon, és ezzel együtt, én is beleestem, de nagyon akarom már őt, nem bírom, fáj, szó szerint fáj, hogy még várat, és nem bírtam.

Nem bánom, hogy így lett.....csak remélem, hogy nem tesz kárt magában. :((

Mert a múltkor majdnem csinált, egy hülyeséget, mikor szakítani szerettem volna.

Megkönnyebbülést érzek most.

Persze fáj is, de legalább tudom, hogy nem kell sóvárogjak érte.

Lemondtam róla, és így jobb.

2015. febr. 9. 23:24
 14/14 anonim ***** válasza:
ha 2 hónapot nem bírtál várni rá, akkor sztem jobban járt a csaj
2015. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!