Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Én fussak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Én fussak utána megint?

Figyelt kérdés
Barátom egyik napról a másikra megváltozott. 1 héten keresztül bunkó volt velem, teljesen máshogy viselkedett, megváltozott. 3 napig kérdezgettem tőle, hoy mi a baj, mire kinyögte, hogy ez neki nem megy, mert fiatal vagyok neki, (2 év van köztünk) meg nem tud átjárni hozzám. Utána 1 hétig nem beszéltünk. Felköszöntött névnapomkor, és elkezdtünk beszélgetni. Mondta, hogy úgy érzi, hogy még szeret, menjek vissza hozzá, meg ki van éhezve. De én úgy vettem le, hogy csak a szexre kellek neki, és hogyha összejönnénk akkor megint csak a vita lenne. Egyik haveromnak mondta, hogy tényleg szeret, és nemcsak arra kellek neki, lehet még esélye kettőnknek. Próbálok túllépni rajta, de lehetetlen, mert tudom, hogy szeret meg én is őt, meg állandóan hallok felőle. De nem értem, mert egyáltalán nem is ír, nem keres. Beszéljek vele, találkozzak vele, hogy akkor most mi van? Hogy hanyagoljuk egymást, vagy próbáljuk meg..?
2015. febr. 9. 16:48
 1/4 Makker bolha ***** válasza:
Fiatal vagy neki ? nem az a lényeg h csak 2 ev van köztetek. Ez volt velem is ! Volt barátnőm és azzal az indokkal szakitotam vele mert h fiatal de igazából vagy mert hanyagolod őt (nemfoglalkozol vele, sex stb.) vagy nemszeret :/
2015. febr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem mindent megadtam neki, amit csak kívánt, kellett neki. Mindig én mentem hozzá, minden hétvégén nála voltam, mindig volt témánk, volt miről beszélgetnünk, elvoltunk. Szüleim is, meg a barátaim is azt mondták, hogy én vettem át kb pasi szerepét, én "udvaroltam"
2015. febr. 9. 16:59
 3/4 Makker bolha ***** válasza:
Hát akkor nem tudom :/ ha pl. együtt voltatok volt csók stb... ?
2015. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt igen, és legtöbbször én kezdeményeztem, szóval nem is az, hogy elhanyagolom ilyen téren, és nem vonzódok hozzá szexuálisan.
2015. febr. 9. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!