Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális hogy ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy ilyenekre gondolok? Ezt osszam meg vele?

Figyelt kérdés

tegnap nagyon rossz napom volt, és írtam a páromnak este hogy inkább ne találkozzunk, így kivételesen külön töltöttük az éjszakát.

Amugy a szomszég utcában lakik tőlem, kb 5házzal odébb. Olykor átugrok és meglepem csak úgy, még sosem kaptam rajta semmin.



Tehát írtam, hogy ne talizzunk, nem értette miért de visszairt hogy ha akarom legyen így.

Ő alapból késő estig dolgozik... tudom hogy 22:30 után ér haza, és 23után hívott fel, hogy mégis mibajom, hallani akarja a hangomat.


Egyből arra gondoltam, hogy most hogy egyedül van tuti mással alszik, áthívott magához más nőt, és mostanra ott tartok hogy ezen rágom magam.


Mégis hogy adjam ezt be neki? "Figyu édes, tegnap miért éjjel11kor hívtál? Mással keféltél?"


2015. febr. 10. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sehogy, a te bajod, hogy féltékenykedsz.
2015. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

ugyanakkor pedig elég bátor lenne, ha bárkit áthívna mivel legtöbbször csak úgy beállítok hozzá este-éjszaka, amikor akarok és mindig örül nekem



Ma hívott anyum (én már dolgoztam) és újságolta hogy átment hozzánk a párom, és anyumtól kérdezte hogy mibajom...mert tőlem hiába kérdezi nem mondom el.

És anyum mesélte hogy ezeket mondta neki a párom

"Nagyon nehéz vele, de imádom. Én senki iránt nem éreztem még így, és Ő mindig féltékenykedik, pedig nincs mire. Mindennél jobban szeretem, sosem bántanám meg"


Szerintetek?

2015. febr. 10. 18:06
 3/18 A kérdező kommentje:
amikor anyum ezeket elmesélte elkezdett sírni, hogy milyen őszinte-romantikus férfi.
2015. febr. 10. 18:07
 4/18 anonim ***** válasza:
az a fél óra. beteg vagy.
2015. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
szerintünk? rinyálsz és lovagolsz a semmin, ok nélkül. Nincs a kérdésednek értelme, hisztizel a semmiért.
2015. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
előző voltam. ezek után végképp beteg vagy.
2015. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

alapból nem is gondoltam hogy felhív...

De ha 22:30körül már hazaér, akkor miért 23:30körül hívott??


Arra keltem fel, hogy csörög a telefonom éjjel.

És megkérdezte hogy rosszul érzem-e magam, beteg vagyok-e? Hallani akarta a hangomat.


De miért nem előbb hívott???

Ha meg megcsal vagy van nála valaki egyáltalán minek hív fel éjjel??

2015. febr. 10. 18:09
 8/18 anonim ***** válasza:

tényleg fordulj pszichológushoz.

és miért nem tőle kérdezed?

nekem nem kellene ilyen hisztis pcsa..

örülj bameg, hogy felhívott.

2015. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Gratulálok. Ha nincs problémád a kapcsolatodban, kreálj egyet.

Megérdemelnéd, hogy otthagyjon...

2015. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

magyarul a kérdésem:


MIT CSINÁLT 22:30 ÉS 23:30között...??? meg utána kiirta a chat hogy fentvolt éjjel is facen meg messengeren. Ugyan minek

2015. febr. 10. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!