Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik jobb? Ha kifizetem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb? Ha kifizetem a barátomnak a programokat, amikre nincs pénze vagy nem megyünk sehova?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. Én nagyon szeretek sok helyre elmenni, koncertekre, kiállításokra, moziba stb. Ő mindig azt mondja, nincs pénze, maradjunk otthon vagy sétáljunk. Sokszor megveszem a jegyét valamire titokban és azt mondom, ajándékba kaptam 2-t, de van,a mikor rájön és nem akar jönni. Nem tudom, mit tegyek. Most mondtam neki, menjünk majd Balaton Soundra, de ő azt mondta, szó se lehet róla, nincs pénze. Én kifizetném az ő bérletét is, de arról hallani se akar. Most akkor mi lenne a helyes, üljünk mindig otthon?

21/L


2015. febr. 11. 15:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi bajuk állandóan a férfiaknak azzal, ha a nő fizet nekik néha 1-1 programot, ha már neki nincs pénze. Ez mégsem egyenlő még azzal, hogy te tartod el őt teljesen és már szinte ő a csaj a háznál... Szóval szerintem tök normális dolog, hogy az fizet aki éppen akar vagy tud, inkább ez, minthogy sosem menjen két ember sehová.
2015. febr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!