Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek h elfeljtse a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h elfeljtse a régi barátnőjét és h belém szeressen?

Figyelt kérdés
szóval 4 hete vagyunk együtt a volt bnőjével 5 hónapot voltak együttt kicsi megszakításokkal de szerette.. sztem még mostis kicsit.. és ez fáj .. így még senkit nem szerettem nem akarom elveszítnei :(:S
2010. ápr. 1. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne akard ennyire kisajátítani.

Egyébként kell 1 kis idő,hogy elfelejtse.

2010. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Noss!


Nem tudom 4 hét alatt meddig jutottatok, de próbálj meg több időt vele tölteni menjetek el, kirándulni sétálni, nem kell mindig fizetős helyekre menni. Fogd meg többször a kezét, búj oda hozzá többször szorosan, simogasd te is, csókolózzatok többet, szóval tereld el a figyelmét alakítsd úgy, hogy légy te a központban.


Jó nem egy napról a másikra fogja elfelejteni de legyél vele amennyit csak tudsz, ugyanakkor figyelj oda, hogy a terhére már ne legyél , nem tudom hogy fogalmazzak, szóval hagyj neki levegőt is néha.

2010. ápr. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én fél éve szakitottam a csajommal, és hiába voltam együtt egy másik csajjal, ő sem tudta elfeledtetni velem (4 honap alatt)Sőt! Még rosszabb is volt, mert mikor már majdnem sikerült kivernem a fejemből, ponthogy eszembe juttatta! Tereld el a figyelmét, és én aazt tanácsolom, h igen is, kicsit erőltesd magad rá (csak ne vidd tulzásba) és fogadd el , h most egy kicsit toleránsabbnak kell lenned vele (ha már belementél igy a kapcs ba) mint egy átlag kapcsolatban. Ha tényleg szereted akkor küzdj meg érte! Hajrá! KitartásT! 21f
2010. ápr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
uhh nem láttam a második választ, de mint látod mindketten ugyanazt tanácsoltuk, csak másképp megfogalmazva. Elgondolkodtató nem??
2010. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont hogy ha minél jobban erölteted magad a pasira, annál kevésbé fogja akarni a dolgot.


Flörtölni kell egy pasival, és én nem engedném sokkal tovább addig, ameddig nem érzem, hogy letett a másik csajról. senki nem tartja gáznak, hogy oda van egy másik nőért miközben veled csókolózik.. meg miegymás. Nem akartam részletezni. Az emberek simán képesek együtt lenni úgy valakivel, hogy közben még másra ácsingóznak. Sajnos ez van, és ez nem tőled függ, hanem a pasitól, hogy mikor szeret ki a másik lányból. Hiába fekszel le vele, hiába vagy kedves, meg odaadó meg minden, egyáltalán nincs garancia arra, hogy valóban beléd szeret. Én azt ajánlom, hogy addig ne járj vele, amíg nem szeret ki a másik csajból. Találkozni lehet, de én megmondanám, hogy egyelőre laza kapcsolatnak tekintem, esetenként ismerkedhetek mással is, mivel még a másik nőt szereti, ezért nem akarom kínozni magam. ha komolyabban gondolja velem a kapcsolatot, akkor szóljon.

2010. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!