Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nyers, távolságtartó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyers, távolságtartó, magánakvaló pasikkal hogy lehet egy párcsakolatban lenni?

Figyelt kérdés
Aki ilyen pasi,vagy ilyen pasija van,az hogy javìt a helyzeten,mit csinál,hogy viseli ezt el? Attól hogy a pasi ilyen,meg rendes,szorgalmas,normálistud szeretni,csak nehéz vele. És az ilyen pasik hogy viselkednek egy kapcsolatban,mit tesznek azért,hogy a lány velük maradjon,boldog legyen igy is?
2015. febr. 11. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogyan sem :D Általában! :D


Elviselhetetlenek vagyunk :D

2015. febr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok :DDD
2015. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

valahogyan ki kell fejeznie, hogy akar vagy szeret, és akkor lehet zárkózott úgy általában.

ilyen helyzetben vagyok, és kiborultam már sokszor, el is mondtam a srácnak, hogy miért. úgy tűnik, most szívesebben és többször kimutatja, hogy mit gondol a közös dolgainkról.


tényleg nem azt várom el, hogy megválogassa a szavait, visszafogja magát, vagy magára erőltesse, hogy valami kedveset mondjon.

ezeregy módon szerethet beszéd nélkül.

2015. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

Na én ilyen vagyok.


Egyrészt jó meglepetéseket tudok csinálni, örömében megsiratom a lányt ha akarom :), ki tudom fejezni a szeretetem, és sose hagyom h ellaposodjon a dolog, jó vagyok az ágyban, egyszóval amiről a lányok álmodnak azt én megvalósítom :)

emellett eltörpül az h néha rideg vagyok.

2015. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En ilyesmi vagyok csak lany.

Kapcsolatom most nincs, de barataim vannak, akikkel tudatni kell, hogy nem utalom oket. Szoval...

En igyekszem heti egyszer tudatni veluk, hogy fontosak nekem es, hogy szeretem oket. Ezt csak arnyaltan tudom, de probalkozom, bar nem mindig jon ossze... De, ha megis sikerul, az meglepoen jo erzes mindket felnek.

2015. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában ilyen vagyok az emberekkel, de a legközelebbi barátaimmal nem, párkapcsolatban pedig egyáltalán nem.
2015. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!