Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőtársak! Milyen a barátotok/v...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársak! Milyen a barátotok/vőlegényetek/férjetek stílusa? Hallgatag, nehezen oldódó, nyers modorú, kedves, közvetlen stb.

Figyelt kérdés

Olyan helyzetekre gondolok, amikor idegenekkel kell kapcsolatba lépnie. Pl.: eladóval vagy számára ismeretlen, de hozzád közel álló emberekkel (ismerősök, barátok, baráti társaság).

Mennyire tudott beilleszkedni a családotokba, a baráti társaságotokba?

Van, akivel nem találta meg a közös hangot?



2013. dec. 17. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én párom ilyen szempontból nagyon szerencsés alkat, magabiztos, határozott, laza, könnyen barátkozik, mindenhol feltalálja magát, sosincs gondja egy új környezetben, új emberek között. Irigylem is ezért nagyon, mert én meg inkább gátlásos vagyok.
2013. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A stílusa közvetlen, de ez csak a hétköznapi dolgokra vonatkozik, a magánéletével kapcsolatban például hihetetlenül zárkózott.

A közös hangot mindenkivel megtalálta, udvariasan elbeszélgetnek az időjárásról és hasonló szintű témákról, de nagy barátok nem lettek.

2013. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én párom nehezen veszi rá magát,h idegenekkel (az én baráti körömmel) barátságot alakitson ki. Elvan velük,elbeszélget felszines dolgokról,de ennyiben kimerül minden találkozás. Kettõnk közül én vagyok a könnyebben beilleszkedõ tipus.kitûnõen megértem magam az õ barátaival.
2013. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Laza, magabiztos, közvetlen, beszédes, vicces, olyan társaság központja típus.

Irigylem is kicsit, mert én meg nagyon gátlásos vagyok, nehezen barátkozok, ismerkedek.

2013. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!