Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nagy elvárás lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagy elvárás lenne, hogy a párom a védekezéshez hozzá járuljon a 10ezres fog. Gátlóhoz, vagy a gumi vételéhez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gazdag, nekem is hatalmas pénz, főleg hogy 18 éves diáklány vagyok még. Azért nema akar bele adni mert neki "nincs pénze"
2015. febr. 12. 08:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megmondod, hogy nincs szex. A pofátlan formáját.. Jó nagy bunkó a barátod..
2015. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Miféle fogamzásgátló olyan drága? Én voltam sokáig olyan nővel, aki szedett, és havi 1500 körül jön ki minden fajta.

Vagy te egy évre előre megvennéd?

Amúgy akinek nincs pénze védekezni, se pelenkára, az ne dugjon.

Ennyi az egész...

Különben is, egy hajléktalannal jársz?Normál 20 körülinek azért már van bevétele.

2015. febr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azta... te szedsz fogamzásgátlód és még a felét sem fizeti? Mondd meg neki, hogy nincs szex!
2015. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 havi adag. Ő is 18 éves
2015. febr. 12. 08:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezek az elvárások nem nagyok, úgy gondolom egy rendes párnál ez nem kérdés.
2015. febr. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#2

Képzeld van olyan fogamzásgátló ami ennyibe kerül..

2015. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

2. vagyok megint.

6. Nem is gondoltam volna... De akkor is, a lényeg ugyanaz. CSak akkor nincs egy 18 évesnek pénze, ha vagy nem akar adni, vagy nem is csinál semmit hogy legyen neki. Mindkettő eset kellemetlen, nem idegenről van szó, hanem arról akit elvileg szeret+szexelni is akar vele.

2015. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem túl nagy elvárás a barátoddal szemben, hisz nem vagytok úgy eleresztve anyagilag... Ha tényleg nem lenne pénze (gondolom van mert idézőjelbe tetted), akkor mondanám, hogy valahogy azért oldjuk meg, még ha nem is felesben, viszont így...
2015. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Egyébként azt nem is tudjuk, hogy a fiú hány éves.. Mindenesetre nagyon gáz szituáció, de az a legszomorúbb, hogy meg sem lehet vele beszélni..
2015. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Én sem voltam egy gazdag gyerek de 18 évesen félre tudtam tenni havonta pár ezret arra amire kellett. Az hogy 3 havonta nincsen neki 5000 forintja arra hogy felesbe vegyétek a tabit..... egyszerűen csak nem Akar bele adni, biztos másra kell a pénze.
2015. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!