Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor csinálni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor csinálni? Van erre valahogy megoldás?

Figyelt kérdés

A párom talált a telefonomban egy nagyon kínos üzenetet, amit egy barátnőmnek írtam korábban. Az üzenetben azt írtam neki, hogy kikezdtem egy másik sráccal, aki nagyon jó barátom, és csak azért nem feküdtünk le, mert ő nem helyeselte volna. Persze ez az üzenet egy nagy kamu, azért írtam a barátnőmnek, hogy felvágjak előtte, hogy ne nézzen nyuszinak, és gondoltam ettől menőbb leszek... De persze a párom teljesen kiakadt, ami tök normális, mert mégis mit gondolhat most, te jó ég.. És persze nem tudom neki megmagyarázni, hogy ez csak egy hülyeség volt, nem is csináltam semmit, nyilván nem hisz nekem. Iszonyú ez a helyzet, mert soha nem is csinálnék ilyet, ő meg most majdnem 8 év után ilyet gondol rólam. :(((((

Hogy tudnám megértetni vele, hogy ez csak egy gyerekes hazugság volt, és nincs mitől tartania???


22/L


2015. febr. 13. 13:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sajnálom, de gondolom más még soha nem hibázott ugye? :( Van, aki ennél sokkal nagyobbat is...
2015. febr. 13. 15:57
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is hibáztam már, DE mindenki megkapja a magáét! A tanulópénzzel meg is fogod fizetni az árát.
2015. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!