Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakításo (k) on már túllévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításo (k) on már túllévő emberektől kérdezném, Ti a párotok kinézetét, vagy személyiségét untátok meg, amikor szakításra került a sor?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
A személyiségét. A kinézetét még csak-csak el tudtam fogadni.
2015. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
személyiséggel voltak gondok.
2015. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy nem a megunással, hanem a megváltozással szokott bajom lenni!


Hogy egy idő után már a másik nem az az ember kívül vagy belül, akibe egykor beleszerettem.

1. Régen igényes volt, adott a külsejére. Manapság már ahhoz képest igénytelenebb, jobban elhagyta magát.

2. Régen jó teste volt. Manapság nem az öregedés miatt, hanem egyszerűen saját hibájából, lustaságából, nem törődömségéből puhányabb lett.

3. Régen sok pozitív belső tulajdonsága volt. Amik közül mára sok a korábbihoz képest inkább negatívabb irányba mozdul el. Régen nagylelkű volt, ma zsugori. Régen törődő volt, ma hideg. Régen jó volt az ágyban, ma már nem teszi úgy oda magát. Stb-stb.


Ha a valóban komoly kapcsolatok tönkre mennek, az szerintem inkább van azért, mert túl sokat változik az egyik fél a másiknak nem tetsző irányba, olyan dolgokban amik miatt részben régen beleszeretett a másik. Az "unalom" szerintem a ritkább eset.

2015. febr. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem megunásról volt szó, hanem egyszerűen ő nem szeretett engem, és ezért szakítottam.
2015. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, írhattam volna megelégelést is az unalom helyett, de azért értettétek a kérdést. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2015. febr. 15. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt külsőleg ábrándultam ki belőle, felszedett közel 30 kilót és nem volt hajlandó eljárni mozogni, mindig volt valami kifogása. Másrészt meg a viselkedése változott meg irányomba, amit nem tudtam tolerálni. Nekem is voltak hibáim, próbáltam is változtatni, de nem ment. Sokkal jobban érzem magam nélküle.
2015. febr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szemelyisegebol lett elegem.
2015. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint amit a 6-os írt. Elhízott rettenetesen, ő is valami 30 kilót szedett fel, pedig előtte is túlsúlyos volt (100 kiló). Nem akarta leadni, helyette engem ekézett, hogy torz az értékrendem és egy férfi annál jobb minél nagyobb darab disznó. Undorodtam tőle, de próbáltam hatni rá, hátha sikerül rávenni hogy leadja, nem csak gusztustalanul nézett ki de az egészsége is tönkrement. Végül azért dobtam ki, mert nem értette meg hogy kifejezetten taszít a külseje és emiatt nincs szex, és folyamatosan erőszakosan próbált közeledni.
2015. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Személyisége ami meg változott mintha nem is ismerném!
2015. febr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szemelyiseg , ha a kinezetet nem tudod elviselni , nem jossz ossze vele
2020. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!