Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy szakításra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy szakításra felkészülni?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok egy csajjal, de tény hogy nincs közös jövőnk, nem akarom magam álltatni lenne más, ahogy gondolom neki is, de valamennyire csak kötődünk egymáshoz... hogyan lehetne szétválni a legkíméletesebben/felkészülni rá?
2014. okt. 20. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Mióta vagytok együtt? Milyen gyakran találkoztok? Mi alapján gondolod úgy, hogy nincs közös jövőtök?
2014. okt. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk több mint 4 hónapja együtt... semmi komoly... állandóan veszekszünk teljesen más a jövőképünk is, arról nem is beszélve hogy távol lakunk egymástól, csak ritkán találkozunk személyesen de minden nap beszélünk.
2014. okt. 20. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:

a folyamatos visszakérdezésekre kell felkészülni

miért? de akkor is miért? mi rosszat tettem? nem lehetne megoldani mégis?és ha megígérem, hogy legközelebb nem így? és biztos vagy ebben? nem szeretsz már? soha nem is szerettél? kihasználtál?(itt elkezd szidni aztán hívja a bnőit kibeszélni)utána hetekig rádír.

valami ilyesmit tzdok elképzelni egy korodbelitől.


erre kell felkészülni. haározottnak lenni, különben annál nehezebb lerázni.

de mindig a nők győznek ;)

2014. okt. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vagy csak megmondom neki hogy ez így nekem nem pálya változtatni kell és ha rájön hogy képtelen hozzám alkalmazkodni én meg nem akarok hozzá, akkor ő mondja ki és nem is lesz olyan fájdalmas
2014. okt. 20. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen messze laktok egymástól? és mik a problémák,mi miatt vannak a veszekedések? milyen gyakran találkoztok?
2014. okt. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, hogy te nem is szakítani akarsz..
2014. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!