Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jövök haza Amerikából a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jövök haza Amerikából a Balaton Sound miatt és berágott ezért. Miért kell ezt csinálnia?

Figyelt kérdés

Komolyan, már elegem van. Az anyám is "haragszik", mert elutazom és most a barátom is...

Június 12.-én elutazom a legjobb barátnőmmel Angliába (a program bulizást, pihenés Londonban+Glastonbury), majd Amerikába megyünk (New York, Hamptons, Miami). Augusztus 8.-án jövünk haza, de rá 10 napra megint elutazom nyaralni.

A barátom problémája az, hogy úgy beszéltük meg, hogy a Balaton Soundra együtt megyünk. De ugye így én akkor nem leszek itthon és ezt mondta is Neki. Teljesen kiakadt, hogy miért nem jövök haza, meg hogy fontosabb a legjobb barátnőm, meg tuti megcsalom a bátyjával, szinte az egész nyarat azzal a sráccal töltöm, meg ha igazán szeretném, hazajönnék. De Istenem, most 3 nap miatt nem fogok ennyit utazgatni, meg szervezni.

Igen, jó lett volna, ha együtt megyünk. De ez most nem jött össze, ennyi erővel Ő is itthon maradhatna és akkor mehetnénk együtt a Szigetre.

Arról meg végképp nem tehetek, hogy a volt barátom a legjobb barátnőm bátyja és New York-ban tanul. Nem vele töltöm a nyarat, csak Ő is ott lesz.

17/L


2015. febr. 15. 13:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ó, mennyi véletlen. Ja várj, elvileg olyan nincs.


Hát engem is zavarna a helyzet, bocs, ez van.

2015. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez nem csak egy provokatív kérdés és ez tényleg így van akkor irígylem a problémáitokat...
2015. febr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 PearlDiver ***** válasza:
True first world problems.
2015. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Szóval zavarna, hogyha a barátnőd elutazna és nem szakítaná meg a nyaralást egy 3 napos program miatt...

Mert ha pl. Európán belül lennék, akkor gondolkoznék is rajta. De a Keleti partról nem fogok hazarepülni ezért.

2015. febr. 15. 13:07
 5/21 A kérdező kommentje:
A kérdésemre nem tudnátok válaszolni?
2015. febr. 15. 13:08
 6/21 SullaFelix89 ***** válasza:
91%
Nagyon gyenge ez a provokáció edz még.
2015. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Oké... akkor elmondom, engem mi zavarna. Az, hogy a barátnőm elmenne majdnem tök egyedül idegen országokba, huzamosabb időre, és meg otthon várnám, mi lesz a dolog vége.


De úgyis nektek kell megoldani.

2015. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Miért lenne provokáció?

Mert a szüleim nem a minimálbérre vállaltak gyereket?

2015. febr. 15. 13:10
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem egyedül megyek.
2015. febr. 15. 13:10
 10/21 anonim ***** válasza:
Ott a majdnem szó abba, amit írtam.
2015. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!