Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély hogy kibéküljünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy kibéküljünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 éve ismertem meg az általánosban. Nem sokkal később bele is szerettem. Jártunk is csaknem 1 évig, de nem működött a kapcsolat és nem tudtunk volna találkozni, mert elballagtam és megbeszéltük, hogy maradunk barátok. Mondtam neki, hogy ugyan úgy szeretem mint idáig. Miután szakítottam vele beszélgettünk még 1 hónapig, de még akkor is volt hogy összevesztünk, aztán teljesen elváltak útjaink. A mai napig megvagyok érte hallva, de egyáltalán nem kíváncsi rám, ezért nem is zaklatom soha.

#nsga
2015. febr. 15. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz.Nem kíváncsi rád.
2015. febr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!