Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért érdemes egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért érdemes egy nővel együtt lakni, élni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert eddig még nem találtam egy nyomós okot sem rá.
2015. febr. 15. 19:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
főz mos takarít szex
2015. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
képzeld el,hogy álmaid nője mellett kelsz reggel:)
2015. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha házias természetű, akkor az első leírta. Jó ha ő végzi a házimunka javát.

Az is jó, hogy mindig van elérhető szexpartner, még csak mondjuk áthívni sem kell a csajt, hanem alapból ott van.


Ezek ellenére viszont szerintem is több hátránya, mint előnye van.

2015. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nincs meg az ok, akkor nem talaltad meg a megfelelo not.
2015. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Megfelelő nő? Az elején mindenki az hiszi hogy megtalálta a megfelelő nőt, de aztán kiderül hogy mennyire is "álmai" nője egy pár év után.


Az, hogy mos, főz, takarít...hát szerintem azért nem költözzünk össze egy nővel. Meg az sem kompenzálja az állandó feszültséget, hogy állandó szexpartner van kéznél.

2015. febr. 15. 20:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, ha szerelmes leszel igazán.
2015. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Megfelelő nő? Az elején mindenki az hiszi hogy megtalálta a megfelelő nőt, de aztán kiderül hogy mennyire is "álmai" nője egy pár év után. "


Persze, hogy par ev mulva mar nincs meg a rozsaszin kod, de egy kapcsolaton dolgozni kell.


Ilyen hozzaallassal szerintem te meg nem vagy felkeszulve ra. Majd idovel...

2015. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az természetes, hogy eltűnik egy idő után a rózsaszín köd, de az nem azt jelenti, hogy meg kell enni egymás idegeit vagy, hogy folyamatosan piszkálni kell a másikat annak ellenére hogy békés természetű ember. És ennek szerintem nincs köze ahhoz, hogy pár év után már kezd megszűnni a szerelem.


Vagy van olyan együttélés amelyikben a nő kreálja a konfliktushelyzeteket?

2015. febr. 15. 20:12
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocs, amelyikben a nő nem kreálja..
2015. febr. 15. 20:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Én pl. nem kreálok konfliktust, mégis miért kreálnék? Az senkinek se jó.
2015. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!