Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak hány ádámcsutkájuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak hány ádámcsutkájuk van?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Négy.
2015. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Mert a suliban kérdezte a tanárnéni és azt mondtam kettő, erre kiröhögött az osztály.
2015. febr. 15. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha van palijuk, akkor egy, egyéb esetben egy sem.

De ez milyen kérdés?

2015. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mélytorokra készülünk és félek, hogy a makkja beleakad és nem tudja kihúzni, ezért érdeklődtem.
2015. febr. 15. 22:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Most elbizonytalanodtam, akkor négy vagy egy sem?
2015. febr. 15. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
EGY SEM!!!!
2015. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Ugye most csak viccelsz? :D Ugyanúgy egy van a lányoknak, mint a fiúknak, csak nekik nem emelkedik ki annyira. Az ádámcsutka a gége egyik porcának egy kis része. A gégén keresztül pedig az ember levegőt vesz (a légcső fölött helyezkedik el), úgyhogy nem tartom valószínűnek, hogy oda bármit is be tudnál dugni anélkül, hogy megfulladnál. Ahogy az ádámcsutkába sem tud beakadni semmi, tudniillik elég felszínesen van.


De szerencsére kamu a kérdés, úgyhogy mindegy is. XD

2015. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

A nőknek is van ádámcsutkájuk, csak nem látszik olyan erősen, mint a férfiaknak.


Íme a válasz, ha nekem nem hisztek.


[link]


"A nőknek és a férfiaknak is van pajzsporcuk, vagy ahogy tetszik, ádámcsutkájuk. A serdülőkorig körülbelül ugyanakkora a mérete mindkét nem esetében."

2015. febr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam.
2015. febr. 15. 22:44
 10/10 anonim ***** válasza:
és ez honnan jött hogy beleakad? ilyen hülyeséget. te ne semmi macska lehetsz :)
2015. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!