Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy srác, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy srác, de nem merem neki megmondani, hogy szerelmes vagyok belé! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A srác nem igazán szokott velem beszélgetni!!! de vhogy bele estem!!! :D segítsetek!!!
2010. febr. 11. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ezt közölni, a végén még megijed, hogy te "szerelmes" vagy belé, amikor alig beszéltek. Inkább próbálj vele beszélgetni, barátságot kialakítani. Aztán úgyis lesz, ami lesz.
2010. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Ne támadd le ezzel, főleg úgy, hogy alig ismeritek egymást. Próbálj meg vele összehaverkodni, aztán majd kialakul valami. Amúgy lenne egy kérdésem, hogy lehet olyanba bele szeretni akivel még csak nem is beszélek? :S
2010. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Istenem, így 18 éves szűzként mennyire örülnék neki, ha akárki (természetesen hölgy [és inkább "szinte" akárki, az ésszerű kereteken belül]) ezzel állítana oda hozzám!
2010. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!