Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mániázok vagy tényleg így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haseki Sultana kérdése:

Mániázok vagy tényleg így van? (meleg)

Figyelt kérdés
Meleg vagyok, és van egy munkatársam ill.haverom, akinek elmondtam magamról mindent. Azelőtt is és most is észre vettem h ha együtt dolgozunk akkor néha néha úgy hozzám simul, olyan közel jön hozzám hogy a kezünk például mindig össze ér, meg ilyesmi...nem tudom mire vélni a dolgot, egyébként több mint 5 éve élettársa van meg minden, de nekem ez egy picit fura..lehet benne valami hajlam vagy csak ilyen a természete?

2015. febr. 16. 02:32
1 2
 11/11 ftf1983 ***** válasza:
10-es! Tapasztalatom szerint a nő mellett pasival szexelő pasik jobban figyelnek a biztonságra, mint a full melegek. Az ilyen pasik javarészt pasival csak szexre vágyik és nem tudna pasival érzelmi kapcsolatra, mert azt nem igényli. Ha nem kéne az embereknek titkolózni, hogy mik az igazi vágyaik, akkor sokkal kevésbé lenne jellemző, hogy emberek hazugságban éljenek. És azt se felejtsük el, hogy ha valakit egész életébe azt sulykolják, hogy meg kell házasodnod, gyereket kell csinálnod, akkor sok esetben meg akar felelni ezen elvárásnak, de egyszer eljön a pont és a vágyak legyőznek minden család, társadalmi elvárást.
2015. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!