Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem féltékennyé a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem féltékennyé a párom?

Figyelt kérdés

sziasztok, a barátommal 3 éve vagyok együtt, az elmult 2 hónapban valami megromlott, ugy érzem nem kellek neki, mintha nem kívánna nem vágyna rám. Szeret tudom meg nincs is senkije ebben biztos vagyok.

Csak azt szeretném megtudni hogy ha féltékennyé teszem érdekelné-e...



2015. febr. 16. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy féltékenység nagyon sok rossz dolgot okozhat
2015. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csald meg, probléma megoldva.
2015. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát menj el egy Gang-Bang forgatásra, majd mutasd meg neki a felvételt. Biztos felcsigázza.
2015. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaaaj :D nem akarom megcsalni csak kíváncsi vagyok mennyire érdekli hogy mit csinálok...
2015. febr. 16. 21:41
 5/7 anonim válasza:

Ne akard feltekennye tenni..!

Ha ugy erzed elhidegult toled, inkabb probald meg "vissza szerezni", lobbantsd fel a kapcsolatotokat!:)

Kezdd ujra az egeszet. Hogyan viselkedtel az elejen, amikor beled szeretett...?

Lepd meg pl. egy masszazzsal,sajat kezuleg persze!:) beszelgessetek sokat,menjetek el sportolni egyutt... stb stb

(y)

2015. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és majd mi tudjuk, hogy őt mennyire érdekled?:DD
2015. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ostoba liba.
2015. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!