Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretem a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem a barátnőm, de mindig megbántom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig megbántom, kiborítom, depressziós lesz tőlem. Őt szeretem a világon a legjobban és ő is engem, de egyszerűen ilyen a természetem. Amikor ilyen történik 1 hétig mondjuk nagyon odafigyelek és nincs baj, de utána nem figyelek oda és egyből odaszúrok valamivel. Mit csináljak ? Másnak is volt ilyen ?
2015. febr. 17. 15:13
 1/3 CptTomato ***** válasza:

Nem rossz indulatból és nem is poénból mondom hogy:

Szakítsatok, neked még felkell nőnöd ...és/vagy még neki is de így csak egymás "fejlődésének" útjában álltok.

Tudom ez szörnyen hangzik, de 98% hogy ez áll a háttérben.A maradék két százalék hogy iszonyat nagy tahó vagy, a bnőd túl érzékeny, vagy mind2.

Ha nem tudjátok egymást finoman érzelmi szélsőségek nélkül előre vinni akkor ez lesz amiben most ti "életek" valakinek engednie kellene és plusz még a másikat istápolnia, mivel nem történt meg még úgy gondolom éretlenek vagytok egy kapcsolatra vagy a kapcsolat azon szintjére amin most vagytok.

2015. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Oooh:3 hat nem tudom mit kene csinalnod, azon kivul,hogy probalod nem megbantani, de szerintem ez alapbol nagyon aranyos toled, hogy probalkozol meg h kiirod a kerdest. Mondd neki hogy nem szandekosan bantod meg, de nem tudsz mit csinalni mert ilyen vagy es hogy probaljon esetleg o is megertobb lenni, esetleg ha olyan ne vegye komolyan. Amugy megkerdezhetem hogy hany eves vagy?:)
2015. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, inkább nem is illetlek jelzőkkel. A problémát megoldani szokták, nem az a megoldás, hogy elhagyom.


Második válaszoló, beszélek majd vele, de inkább az van, hogy mindkettőnknek megértőbbnek kell lennie és jobban figyelni a másikra. A korom titok.

2015. febr. 18. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!