Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha lány létemre nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha lány létemre nem járok pedi-manikűr, kozmetikushoz? Elsősorban férfiak véleménye érdekel.18L

Figyelt kérdés

Olvastam itt egy kérdést,egy fiúról aki rendszeresen eljár pedikűröshöz,manikűröshöz,kozmetikushoz,masszőrhöz,szoliba...Aztán eszembe jutott,hogy lány létemre én egyikhez sem megyek.

Jelenthet-e bármiféle hátrányt ez,akár párkapcsolati szempontból? A fiúk/férfiak jobban preferálják azokat a lányokat akik adnak az ilyesmire?

Tanulok, pénzem se lenne folyamatosan ezekre a dolgokra, ha van is,sajnálom erre költeni, inkább veszek magamnak valami dolgot,amire szükségem van vagy kell a hobbimhoz,legutoljára gyűjtöttem egy jobb fényképezőre és most egy jó bicikli a cél.

Életemben kétszer voltam kozmetikusnál akkor is csak azért,hogy szedje ki a szemöldököm, azóta megtanultam magamnak is formásra szedni.

Körmöm sose volt megcsinálva manikűrössel, általában én festem magamnak ki szimplán,ahogy illik az öltözékemhez.Bőrrömmel kapcsolatban se voltam sehol, nem igazán vagyok pattis,csak a mensis napokon, tisztálkodom rendszeresen.

A sminkek közül is csak az alapokat használom,ha nagyon előjönnek a pattik rakok alapozót,vagy ha készülök valami nagyobb rendezvényre, általában csak szempillaspirált használok mert szeretem kiemelni a szempilláim. Esetleg még buli vagy ilyen helyekre kihúzom macskásra a szemem és ennyi.

Szolizni csak tavasztól a napon szoktam, sportolni imádok ezért is kell az új bicikli.

Nem érzem magam alapból csúnyának, de kellene-e ezeket beiktassam a napjaimba(a kérdésben szereplő dolgokat)hogy 'jobb nő ' legyek? Vagy ezek ellenére is lehetek olyan jó mint akik folyamatosan használják ezeket a dolgokat?


2015. febr. 18. 14:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért, mert lány vagy, még nem kell ilyen helyekre járnod. Nyilván fontos az, hogy szép és ápolt legyél, de ha te ezt meg tudod oldani magadnak otthon is, nem recésre vágod a körmeidet, nincs miért elmenned és sokat fizetni érte.


A kozmetikus viszont az mindenkinek ajánlott egyszer-egyszer, mert vannak olyan bőrhibák, amiket elsőre bár nem látsz, valójában rontanak az összképen, csak hozzászoktál, így nem veszed észre magadon.

2015. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 opened paradise ***** válasza:

Kicsit sem tudna izgatni.

Inkább az fura,ha valaki férfiként jár hetente.

Ha közben ugyanúgy megcsinálod magadnak,akkor meg minek?

2015. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is.

Azt nem írtam,de fodrászhoz persze szoktam járni fél évente vagy ha nagyon töredezett, mert amúgy növesztem és imádom a hosszú hajat.

Megnyugtatóak a válaszok:)

Azért épp ugyanúgy nem tudom magamnak megcsinálni, hisz nehéz is lenne olyan szép körmöket varázsolni egymagam,mint ahogy a manikűrös megcsinálja ilyen-olyan kis díszekkel.De legjobban a francia manikűrt kedvelem azt meg megtudom én is oldani.

2015. febr. 18. 14:59
 14/18 anonim ***** válasza:
Hála istennek vannak még a sablon r*bancokon kívül mások is ezen a világon. Remény csillagát gyújtottad az égbolton!
2015. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 PearlDiver ***** válasza:
Hogyha fenn tudod tartani magad is a saját higiéniádat, akkor nem hiszem hogy bármi baj lenne ezzel. Építő jellegű kritikát azért persze elfogadhatsz, főleg olyan emberektől akik jól ismernek :)
2015. febr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak is a legszükségesebb dolgok, amit magad is meg tudsz csinálni. Tanulsz, tehát te is tudod, a legdrágább csodasmink sem tünteti el a kapát az ember szájából. Egy normális kapcsolatnál, nem a festék a mérvadó:)) Belső, sokkal fontosabb. Az ápoltság meg nem egyenő a kozmetikába, manikűröshöz járással.

Na és egy fiatalnő, legyen természetes, ne tegye tönkre a bőrét 30-35 éves korá. Egyet értek, egy jó biciklivel sokkal jobban jársz.

2015. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
ezzel csak az a baj,hogy gondolom egy szemöldököd és bajszod van.
2015. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Exem (fiú) is mindenféle krémet ken magára, kozmetikushoz jár meg havonta fodrászhoz és mégis olyan a bőre hogy padtársamnak nagy álma hogy egyszer lekötözi és az össze miteszerét kegyetlenül kinyomkodja. Én meg egyszer voltam kozmetikusnál akkor is gyantázni, fodrászhoz nemrég kezdtem járni mert rájöttem magamnak nehéz hajat festeni egyébként a nagy "kozmetikai rutinom" kimerül egy hajbalzsamban, hajolajban és egy hidratáló arckrémben és mégis folyton azt hallom milyen szép a hajam/bőröm. Szóval szerintem egyáltalán nem kell ilyenekre pazarolni az időd, főleg ha megtalálod a neked való kozmetikumokat, otthon a kezelés árának töredékéből megcsinálod ugyanazt.
2015. febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!