Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemét vagyok, hogy nem adom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, hogy nem adom neki vissza a pénzt?

Figyelt kérdés
Az exem tavaly nyáron kiment Németországba, pár hónapról volt szó, és én is kint voltam vele egy hónapot. Azt mondta a költségekkel ne foglalkozzak, az se zavarja ha öt év múlva fizetem ki, szeret és ez miatt nem fog piszkálni. Aztán a haza érkezése mindig egy hónappal későbbre húzódott, de én vártam rá, úgy hogy nem is tudtunk találkozni, majd fél év után bejelentette, hogy nem fog haza jönni össze jött kint egy lánnyal. Sorry. Jah és a pénzt minél hamarabb adjam vissza. De most basszus, amennyit kint keres, neki egy hét alatt meglenne amivel én hónapokig szenvednék itthon diákmunkával, és amúgy is szemét volt velem. A legkevesebb lenne az hogy nem kell visszafizetnem a pénzt és szépen elfelejtjük egymást. Szerintetek?
2015. febr. 18. 17:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9es vok

Ha egy ismeretlen nőt elviszek nyaralni amiért lefeküdt velem akkor ő nem kur_va de ha adok neki 100 ezeret akkor igen?!

Ebben az esetben tök mindegy, hogy direkt vagy indirekt.


Itt nem az a legnagyobb probléma, hogy nem akarja megadni hanem, hogy magyarázkodik és próbál mentegetőzni, kibújni!

Mondja meg neki, hogy nem adom meg! A körítést meg tartsa meg magának.

2015. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem érted a lényeget, de megpróbálom elmagyarázni.

Ha megfogod a telefonod és felhívsz egy lányt, hogy lenne e kedve elmenni Veled Húsvét szigetekre kajálni, akkor számodra nem egyértelmű, hogy a teljes számlát bizony Neked illik fizetni? Nem csak a vacsora árát barátom.....Te Vagy tisztában a költségekkel és Te kezdeményezted a pénz elköltését.

Ha a barátnőd odamegy hozzád és azt mondja, hogy megláttam a kirakatban egy kabátot ami nagyon tetszik és adjál egy kis pénzt, mert meg szeretném megvenni, az egy egészen más szitu, mert azt a pénzt a barátnőd kérte Tőled és a pénz elköltéséről is barátnőd rendelkezett.

Remélem így már világos.

37F

2015. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"meg szeretném venni" helyesen
2015. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mielőtt még itt széttépnétek egymást elmondom, hogy ő erősködött hogy menjek ki hozzá, pedig én mondtam hogy most nincs pénzem rá, és mondta hogy ne törődjek vele majd egyszer visszaadom.
2015. febr. 18. 18:45
 15/15 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy Velem is történt már ilyen eset és nagyon felkaptam rajta vizet. Baráti társasággal mentünk Spanyolországba nyaralni, előtte kb 1 hónappal ismerkedtem össze egy leányzóval, akibe nagyon belezúgtam. Megkérdeztem tőle, hogy eljönne Velem és igent mondott.....azonnal azon kezdett járni az agyam, hogy fizetem ki....nagyon nehezen, de megoldottam. 1 héttel azután hogy hazaértünk a nyaralásból SMS-ben közölte Velem, hogy részéről vége és ne haragudjak.

Nagyon nem mindegy ki szakítja meg a kapcsolatot....mert ebben az esetben szimplán kihasználta az adódó lehetőséget, de kérdező esetében nem erről van szó!!!

37F

2015. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!