Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel. De az exemet szeretem?

Figyelt kérdés
Tegnap az exem (nyáron sikerült kiszeretnem belőle 1,5 év után), írt nekem hogy menjek át hozzá, találkozzunk, és én belementem. Smároltunk, és le is feküdtünk, nem tudtam nemet mondani neki. De közben járok az osztálytársával, akivel 3 hónapja vagyunk együtt, egészen tegnapig úgy éreztem szeretem, de most rájöttem hogy mégis a volt barátomat szeretem. És csak vele akarok már lenni. Őt már nagyon régóta ismerem a szívemmel, és az új barátomnak nem adtam még lehet elég időt, hogy bekerüljön annyira mélyen a szívembe. L 19
2015. febr. 18. 20:26
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:
100%
magadnak főzted, edd meg szépen
2015. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem jatszhatnank el ezt meg egyszer? En lennek az exed, jo?
2015. febr. 25. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na ez szánalmas. Az is amit tettél és te magad is. Csak sajnálni tudom a mostani párod. Megérdemli hogy elmond neki, valószinüleg szakit majd veled de inkább az mint hogy hazugságban kelljen élnie melletted. Bár mi nem ismerjük a mostani pasid de lehet tök rendes és soha nem tenne veled olyat amit te tettél vele. Bocs de ez már ribi kategória. Megérdemelnéd hogy nyakon vágjon.
2015. febr. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezek, mivel az érzéseid nem te irányítod. De szakíts vele, nem érdemli meg, hogy átverd, egyrészt mert megcsaltad, ami hiba, de az a rázósabb, hogy az exed szereted. Ne húzd szegény srác idejét.
2015. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!