Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoknak miért a bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért a bunkó állatok jönnek be?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
azért ez így ebben a formában nem igaz
2015. febr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
A fiúknak miért csak az agyonsminkelt beképzelt libàk jönnek be?
2015. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a kérdést már többször kivesézték itt, volt is egy nagyon jó eszmecsere erről...


Valahogy az volt a lényege, hogy a nők szeretik a határozott férfiakat...


...és általában azok teszik fel az ilyen kérdéseket, hogy: "a lányoknak miért a bunkó állatok jönnek be.", akiknek nincs semmi sikerük a nőknél...


...és mivel a nők nem mennek oda a félszeg fiúcskákhoz, dea bunkó állatok bepróbálkoznak, így a nőnke azok maradnak! :-)

2015. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Annyi ember él a Földön, hogy nem lehet ennyire általánosítani.A magabiztosságot nem szabad összekeverni a bunkósággal.Ha normális vagy akkor a normális embereket vonzód be.Ennyi.

21/F

2015. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen a határozott férfiakat szeretik,ami nem egyenlő a bunkósággal.
2015. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Mert az emberek kvázi állatoknak tekinthetőek, csak egy kicsit több eszük van. Az ösztönök attól még működnek és ismered a mondást? Az erősebb kutya baxik. Na mármost, melyik ember az erősebb? Hát a bunkó, beképzelt xarházi.


Ennyire egyszerű, ettől nedvesedik a punci. Meg a pénztől.

2015. febr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
An**d p**sajaert
2015. febr. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én magam elég határozott embernek tartom! De szerintem az a bunkó kategóriába tartozik aki kijelenti, hogy csak leakar a csajjal feküdni! Igen én se vagyok tökéletes ahogy senki sem, de ha komoly kapcsolatot szeretne akkor miért az ilyenek fele orientálódik? Aztán meg posztolgatja, hogy mekkora barmok a férfiak, hogy csak arra kell neki a nő.
2015. febr. 19. 06:40
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Lásd a 6. válaszomat, amiről már amikor leírtam tudtam, hogy 0%-os lesz. Ettől függetlenül igazam van.
2015. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!