Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én reagálom túl, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én reagálom túl, vagy tényleg bunkóság hogy a barátom nem köszöntött fel valentin napkor?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 18:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak akik nem szeretik, vagy nem ismerik el ünnepként köztük én sem.
2015. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
nem vagy Bálint b#zdmeg
2015. febr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor boldog Bálint napot!
2015. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért, csak ezen az egy napon vagytok szerelmesek egymásba?
2015. febr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a Valentin nap egy nagy baromság. Én máskor is szoktam venni virágot és máskor is szoktam kedveskedni. Az a gáz szerintem ha a pasi csak ilyenkor kedveskedik.

Igen, szerintem túlreagálod.

2015. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ej-ej pedig akart küldeni egy verset csak nem ért oda mert a gnóm aki hozta volna a verset elkódorgott :(


Pedig Lockhart professzor mennyit készült erre a napra :(

2015. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd jön a nőnap,azt figyeld meg.
2015. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elég nagy tirpák!én még a macskáimat is felköszöntöttem!
2015. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a barátod az év többi napján sem lep meg semmivel ,nem kedveskedik,akkor túlreagálod.


Ha a többi napon is szeret és kedveskedik,akkor meg meglepő tőle,hogy ez a nap akkor már nem fért bele,de még így is túlreagálod.


Te kedveskedtél neki valamivel? Mert ha nem,akkor jogtalan a sertodesed.

Ha igen,akkor meg jogos.

Ennyi a velemenyem.

2015. febr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha engem nem érdekel a Valentin nap, vagy bármilyen más ünnep, szülinap, névnap, de a páromnak tudom, hogy fontos, vagy csak hogy jólesne neki, vagy csak nem vagyok benne biztos, hogy hogy áll az ilyen ünnepekhez, akkor evidens, hogy felköszöntöm.

Mert nekem csak két szó, egy apró figyelmesség, de a másiknak egy kis örömet okoz.

Ez nálam alap, hogy így állok a páromhoz.


Nem hiszem, hogy bunkó lett volna a barátod, csak figyelmetlen.

2015. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!