Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szakítani szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakítani szeretnék de anyám nem hagyja mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. egész életemben anyámra hallgattam..de nehéz elviselni már.. szakítani szeretnék a barátommal már 2 hónapja se csók se semmi nincs.. nem szeretem és már csak kényszerből tudom elviselni. ha nem hagyom hogy hozzám nyúljon anyám morog nem szól hozzám. ha szakítani próbáltam azt mondta nem vagy a lányom egy idióta vagyok..nehéz elviselni hogy a körülöttem lévő fiatal lányok buliznak, szórakoznak..vannak barátaik nekem meg egy barátnőm sincs, egész nap csak itthon vagyok nem csinálok semmit sem... más könnyen dobhatja a pasiját én akkor miért nem????

én anyám miért ilyen ...??

segitség! :(


2015. febr. 19. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert mindent lenyelsz álj a talpadra
2015. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mond meg anyádnak hogy ne szoljon bele az életedbe és neked ez igy nem jó!! Mond hogy elköltözöl vagy ilyesmi hátha megesik a szíve !:)
2015. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"ha szakítani próbáltam azt mondta nem vagy a lányom egy idióta vagyok"


Hadd találgassak, egy ilyen szakítás ezek szerint olyan formát önt nálad, hogy elmész anyukádhoz, és megkérdezed, szakíthatsz-e a sráccal. Vagy esetleg olyat, hogy szakítasz vele, aztán elmész anyukádhoz, és kéred a jóváhagyását, amit ha nem ad meg, akkor rögtön visszavonod a szakítást?


Ha dugni tudtál, ideje agyilag is felnőni, kislány.

2015. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts anyáddal!
2015. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el sehova?

Ha az anyád szerelmes a pasidba akkor legyen vele Ő! Neked kell vele élned majd, had te válaszd már meg.

2015. febr. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ez a kérdés vagy kamu, vagy a kérdező döbbenetesen hülye.
2015. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ott a barátod és anyukádnak mond meg nem vagy már gyerek.

Muterom 15-16 éves koromig nekem is elég sok mindent tiltott, még ha ez néha kemény is volt :/

De kb 1 hónap útán rájött, hogy semmi értelme...

Makacs vagyok és voltam így túl sok esélye nincsen :)

Rájött, hogy meg kell bennem biznia hisz nagyából tudom mi a jó és mi nem.

Majd rá jön a te anyukád is. :)

Ezen minden szűlőnek és gyereknek át kell esnie, meg kell tanulni, hogy már felnöttél és nem lehet ott az életedben mindig épp ezért kell most hagynia téged, hogy most kövess el jó pár hibát mert ilyenkor a megoldásában tud segíteni, így jkésöbb ezekkel a problémákkkal késöbb tapasztalt leszel és így az élet is könnyeb lesz...

Végülis sajnos senki nem él örökké. :/

Ha szabad leszel és Veszprém közeli vagy én szabad vagyok. :)

19/F

2015. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi köze a pasidnak ahhoz, hogy nem jársz bulizni, szórakozni, el a barátnőiddel?
2015. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!