Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ilyen sms-eket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen sms-eket ír az exének?

Figyelt kérdés

A barátom ma kitérő választ adott a kérdésre, hogy kivel telefonált (félrevonult a telefonjával), ezért most, amikor alkalmam volt rá, megnéztem a telefonját. Az exét hívta, akivel 1,5 hónapja szakítottak. A hívás nulla perces, tehát nem beszéltek. Megnéztem az sms-eit és azt találtam benne, hogy kedden este írt neki "Szia, hogy vagy, remélem minden rendben van veled!". Valószínűleg erre nem kapott választ, mert ma reggeli időponttal egy újabb kimenő van "Igazán írhatnál valamit, csak adj életjelet, kérlek!".


Tudtommal nem volt mentális problémája a csajnak, így nem tudom hová tenni ezt az aggódást, nomeg azt sem értem, hogy miért 1,5 hónap elteltével érdeklődik a hogyléte felől.


Felnőtt emberek vagyunk (30-on túl), így kicsit tanácstalan vagyok, hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet, szóvá tegyem-e, aggódjak-e, vagy ez normális, hogy érdeklődik az exe felől...?


2015. febr. 19. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem normális, hogy érdeklődik a volt barátnője felől.

Én tuti, hogy nem szólnék, mert akkor még én jönnék ki rosszul a helyzetből, hogy ellenőrizgetem. A háttérből figyelném az eseményeket...


Nem akarlak elkeseríteni. De lehet, hogy még nem heverte ki a lányt.

2015. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem a lány dobta ki őt, hanem ő szakított vele. Úgyhogy nem értem, miért érdeklődik iránta.
2015. febr. 19. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán lelki ismeret furdalása van az miatt, hogy ő dobta. Rossz esetben már megbánta, hogy dobta és azért érdeklődik jó esetben csak érdekli, hogy mi van vele.
2015. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem "az miatt", hanem amiatt. Ez ilyen tarpaj alföldi beszédmód? Na mindegy.


A témához: elég szomorú, hogy beleolvastál a telefonjába. Nyilvánvalóan nem tiszteled, és semmi közöd hozzá, hogy kinek mit ír. Fogalmad sincs a bizalomról és a tiszteletről.


Ha nekiállsz vele még vitázni is, azzal lecsúszol a legalja kategóriába. Ezt komolyan mondom. Egy 30+ -os férfi senkinek nem köteles beszámolni arról, hogy kivel mit beszél. De ha te ilyen társa akarsz lenni, akkor hajrá :D

2015. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4-es, ez jó duma, de hát miféle bizalom, miféle tisztelet?

A srác sutyiban hív, üzen.... AKKOR???


Amúgy nem OK ez a nagy aggodalom, az ex helyében én már-már nyomulásnak érezném... 1 hívás 2 sms azért sok valakitől, aki nem független ember.

2015. febr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!