Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A páromban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki : kérdése:

Mit csináljak? A páromban semmi férfiasság sincs.

Figyelt kérdés

Egy éve járunk 18 éves.

Szeretem, de néha olyan kínos dolgokat csinál.

Pl. mindenért rinyál, de ezt úgy kell elképzelni, hogy mindenért. (dörzsöli a szőnyeg a térdét, ha viccből megkarmolom,megharapom, hetekig mondogatja,hogy komoly baja lett, fújja a szél a haját és kócos lesz stb.).

Soha nem áll ki magáért, ha rámnyomul egy másik fiú, akkor elmondja mindennek, utána meg a kérdéses fiúnak nyalizik.

És az egész kapcsolatunkat az határozza meg,hogy az anyukája milyen házimunkát adott éppen neki, van,mikor egész hétvégén nem ér rá.

Így szerettem meg, csak kicsit néha úgy érzem viselkedésre én vagyok a férfi, ő pedig egy kislány.

Hogy beszéljek vele erről? Próbáltam párszor, de azt mondja, ő ilyen,nem szeret ellenekzni senkivel...


2015. febr. 19. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Keverj le két pofont, hogy térjen magához. Viccet félretéve, sajnos vannak akik ilyen elkényeztetett, anyámasszony katonái. Esetleg fenyítsd be hogy ha nem változtat a hozzáállásán, akkor szankciók lesznek, vagy esetleg vége a kapcsolatnak.
2015. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha lekevernék két pofont,vagy akár erősebben simogatnék annak sírás lenne a vége -.-

Amúgy az a durva, ő nem elkényeztetett, mert anyukája semmibe nézi őt, csak azért fontos neki, hogy a házimunkát megcsinálja.

2015. febr. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!