Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos tulajdonság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos tulajdonság a barátnő szerzésbe csajozásba a határozottság és az önbizalom?

Figyelt kérdés

Főleg lányok: mennyire tartjátok vonzó tulajdonságnak egy férfiba, ha magabiztos van önbizalma?


Én úgy vélem, hogy ez lehet a problémám (mert arcra nem vagyok csúnya, ezt nem nagyképűségből írtam), és ezért volt még csak egy barátnőm 27 év alatt. És ő is azokat a dolgokat szerette bennem amiket én nem igazán önmagamba.

Arra gondoltam amik frusztrálnak azokat előbb leküzdöm, és csak utána kezdek neki csajozni vagy barátnőt szeretni.

Leteszem a bagót első körbe, ettől majd hízni kezdek (legutóbb is amikor sikerült), meg elkezdtem egy küzdősportot is (judo) ez nem sérülés veszélyes, és megtanít verekedni, van sikerélményem is, emiatt. De még mellé tanulok majd egy kis savate-t vagy thai box-ot vagy ilyesmit. Így majd megtudom védeni magamat meg akit szeretek a kocsmába, egy részeg 120 kg foci huligán ellen (vagyis hát meg lesz az esélye) stb. Meg letekerek bicajjal az Adria-tengerhez (még nem láttam a tengert) és ha lesz kitartásom akkor még a bosnyák piramisokhoz is. Na, ha ezt túlélem (mert ugye ez rohadt veszélyes átkelni egy sötét balkáni országon) akkor az nagyon megnövelné a hitemet magamba. Plusz még teszek egy nyelvvizsgát angolból, hogy tudjak beszélgetni külföldiekkel, meg jobban megnyíljon nekem a világ (ez is bánt, hogy nincs meg még a középfokún sem az egyetemen meg egy csomó ember folyékonyan beszél) meg ismerjem a kultúrájukat az is sokat adna.


A legjobban most azt bánt, hogy még csak 1 lánnyal feküdtem le (bár vele minden volt még BDSM is). Ezért gyűjtök pénzt és elmegyek 4-5 prostihoz, akkor legalább nem érezném frusztráltan magam emiatt sem. Mondjuk akkor nem bántott amikor volt barátnőm, mert szerelmes voltam. De jobb ezen inkább túl esni most...


Vélemény? Érdemes szerintetek?

(egy év alatt ezeket meg lehetne csinálni, ezeket, talán csak az önvédelmi részhez kellene még egy év)


Minden normális választ köszönök!

Légyszi ne bántsatok, így is elég elcsesz***t hulladéknak érzem magamat... :(


https://www.youtube.com/watch?v=-0BQDREu8sg



2015. febr. 19. 21:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Aki 28-30 év fölötti, az már eláshatja magát, mondom ezt 30 év fölöttiként. Teljesen mindegy, hogy 30 fölött milyen vagy. Lehetsz humoros, odaadó, empatikus, különleges, akármilyen, szart sem ér. Főleg akkor, ha egész életedben ezt sulykolták beléd, hogy bármit teszel, az szart sem fog érni. Igen, ilyenkor szoktam felhívni néhány jó haveromat, és elmenni egyet inni...
2015. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szart sem ér az önbizalmad, ha nem jössz be nekik. Menj és igyál egyet a haverjaiddal, holnap menj dolgozni, és hétvégén bulizz be jó alaposan, flörtölj minél több csajjal.
2015. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#9 És te még is, hogy jössz ahhoz, hogy felsőségre vonj egy kérdés miatt, úgy hogy lövésed sincs az életemről? Arról, hogy miért lettem ilyen amilyen? Ráadásul ezt név és arc nélkül csinálod. Meg nem is ez volt a kérdés...


#10 Köszönöm! Majd átolvasom Mex könyvét megint :)


#11-12 Hát lehet mondasz valamit, tényleg ezt is fogom csinálni!

Amúgy ja ez gáz, hogy ezt sulykolják az emberbe, hogy amit elér meg megcsinált az szart sem fog érni

2015. febr. 19. 22:35
 14/24 anonim ***** válasza:

Csak azért, mert más embereket sem fog érdekelni, hogy miért lettél olyan, amilyen, és az életet sem fogja érdekelni a sorsod, nem lesz ettől kegyesebb hozzád. Amúgy nekem is meg kellett küzdenem iszonyú dolgokkal, és nem volt könnyű, szóval van már némi tapasztalatom. Viszont azt már tényleg tudhatnád, hogy ha gyáva p.csként mész oda, senkinek sem fogsz kelleni. Mehetsz bulizni is, akárhová, a lányoknak sokat jelent az, ha magabiztos vagy. Figyeld meg, ha önbizalom nélkül mész oda akár ezer csajhoz is, nem lesz belőle semmi. A te döntésed, hogy akarsz-e még kismillió kudarcot beszedni, mert határozatlanul mész oda, hogy süt belőled az önbizalomhiány, vagy tököt növesztesz, és csiholsz magadba egy kis önbizalmat.

"Meg nem is ez volt a kérdés..." - "Mennyire fontos tulajdonság a barátnő szerzésbe csajozásba a határozottság és az önbizalom?" Nekem úgy tűnik, ez volt a kérdésed, az már csak hab a tortán, hogy te eddig nem tudtad, hogy biza szükséges mindez a siker érdekében.

2015. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem sok külső dolgot adtál meg magadról. Én a saját reménytelen helyzetemből indulok ki. Én is hasonló korú vagyok, mint te, és szinte semmi sikerem sincs ilyen "öregen", mellette még alacsony is vagyok a 170cm-el, és szerintem itt van a probléma. Lehetsz Te akármilyen nagy dumás, jóképű egy ilyen törpeként szinte férfi-számba sem vesznek a magassarkúk miatt. Nem tudom te milyen magas vagy, de sajnos én ezt jól megszívtam, elég nehéz így boldogulni...
2015. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

#14 jaj, na ezt most nagyon-nagyon gyorsan hagyjuk abba, hogy te segíteni akartál ezzel, hogy leszóltál. Most meg kioktatsz leereszkedő stílusban. Hát ezzel rohadtul nem segítesz. Te is rájöhettél volna erre, már ha annyira tapasztalt vagy...

"Aki nem ad kalácsot ne adjon tanácsot"


Nem tudhatnám, mert nem mentem oda senkihez. Megvártam, hogy a lány kezdeményezzen. Csak utána elb@**tam... :D Egyébként nem értem miért olyan nagy baj az neked, hogy eddig nem jöttem rá? Ez a része az én ügyem.

"Mennyire fontos tulajdonság a barátnő szerzésbe csajozásba a határozottság és az önbizalom?"

Pontosan nem pedig az, hogy mi a "baj" velem, nem erről kértem tanácsot.


Te egyébként nő vagy?

2015. febr. 19. 23:21
 17/24 A kérdező kommentje:
15# 173 cm szóval nem sokkal magasabb. Bár engem ez nem zavar, nem hiszem, hogy ez lenne a gond egy csomó 165-170 magas fickó mászkál bombázókkal. csak nekik van önbizalmuk. Velem ellentétbe... :(
2015. febr. 19. 23:23
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem-nem a 165cm-es törpéknek vastag pénztárcájuk van, amiből sok mindent megengedhetnek maguknak. Jó anyagi helyzet=önbizalom, tehát kell egy bizonyos plusz aminek meg kell lennie, ez pl. magasság,jóképűség,pénz.
2015. febr. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem pénz kell. :-) Önbizalom és duma. :-) Minden nőt meglehet szediteni. :-) az aki meg a pénzre megy az nem nő.. hanem.. khm.. :-)
2015. febr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
18# Végül is itt is az önbizalom a lényeg. ha annyira zavar a magasságod, vegyél olyan cipőt ami rá dob 4-5 centit a magasságodra. vannak trükkök is erre, hogy kell olyan cipőt csinálni, hogy ne legyen feltűnő. Keres rá a neten. Ha meg már lefeküdsz a lánnyal, akkor szerintem eléggé kötődni fog hozzád, hogy ez ne érdekelje. :)
2015. febr. 19. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!