Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos tulajdonság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos tulajdonság a barátnő szerzésbe csajozásba a határozottság és az önbizalom?

Figyelt kérdés

Főleg lányok: mennyire tartjátok vonzó tulajdonságnak egy férfiba, ha magabiztos van önbizalma?


Én úgy vélem, hogy ez lehet a problémám (mert arcra nem vagyok csúnya, ezt nem nagyképűségből írtam), és ezért volt még csak egy barátnőm 27 év alatt. És ő is azokat a dolgokat szerette bennem amiket én nem igazán önmagamba.

Arra gondoltam amik frusztrálnak azokat előbb leküzdöm, és csak utána kezdek neki csajozni vagy barátnőt szeretni.

Leteszem a bagót első körbe, ettől majd hízni kezdek (legutóbb is amikor sikerült), meg elkezdtem egy küzdősportot is (judo) ez nem sérülés veszélyes, és megtanít verekedni, van sikerélményem is, emiatt. De még mellé tanulok majd egy kis savate-t vagy thai box-ot vagy ilyesmit. Így majd megtudom védeni magamat meg akit szeretek a kocsmába, egy részeg 120 kg foci huligán ellen (vagyis hát meg lesz az esélye) stb. Meg letekerek bicajjal az Adria-tengerhez (még nem láttam a tengert) és ha lesz kitartásom akkor még a bosnyák piramisokhoz is. Na, ha ezt túlélem (mert ugye ez rohadt veszélyes átkelni egy sötét balkáni országon) akkor az nagyon megnövelné a hitemet magamba. Plusz még teszek egy nyelvvizsgát angolból, hogy tudjak beszélgetni külföldiekkel, meg jobban megnyíljon nekem a világ (ez is bánt, hogy nincs meg még a középfokún sem az egyetemen meg egy csomó ember folyékonyan beszél) meg ismerjem a kultúrájukat az is sokat adna.


A legjobban most azt bánt, hogy még csak 1 lánnyal feküdtem le (bár vele minden volt még BDSM is). Ezért gyűjtök pénzt és elmegyek 4-5 prostihoz, akkor legalább nem érezném frusztráltan magam emiatt sem. Mondjuk akkor nem bántott amikor volt barátnőm, mert szerelmes voltam. De jobb ezen inkább túl esni most...


Vélemény? Érdemes szerintetek?

(egy év alatt ezeket meg lehetne csinálni, ezeket, talán csak az önvédelmi részhez kellene még egy év)


Minden normális választ köszönök!

Légyszi ne bántsatok, így is elég elcsesz***t hulladéknak érzem magamat... :(


https://www.youtube.com/watch?v=-0BQDREu8sg



2015. febr. 19. 21:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%
#16: Nem, férfiember vagyok, és tapasztaltam egyet s mást, viszont nem fogom pátyolgatni a lelkecskédet, és a lányok sem fogják, mert a többség lesz.rja, és nem nyámnyila ürgét akar maga mellé. A kérdésed meg... Nem a "mennyire" a lényeg, mert a csajozásban talán a legfontosabb dolog az önbizalom, a magabiztosság. Ha ez nincs meg, akkor lehetsz te Brad Pitt is, meg lehetsz bármilyen fizikazseni, legfeljebb pénzen tudsz megvenni valakit, vagy egy nagyon domináns hajlamú nőcivel tudsz összejönni, aki odáig van a kis félénk pasikért. Ja és még annyit a végére (tényleg csak jótanácsként), hogy egy csajnak nehogy olyat mondj, hogy "légyszi, ne bánts", ki fog röhögni, vagy max. szánakozni fog. Rohadtul nem fogja őket érdekelni, hogy mennyire törik össze a lelkedet, ehhez hozzá kell szoknod, meg az életben nem lesz ilyen, hogy "jaj, most ne mondj nekem semmi rosszat, mert nem bírom elviselni", az élet osztogatni fogja a pofonokat. Ha önbizalmad és jó dumád van, és nem a nebáncsvirágot adod elő, akkor jó esélyed van arra, hogy találj egy normális csajt. Ha nincs önbizalmad, akkor semmid sincs, és akkor hiába szólítasz meg ezer csajt is, nem sokra fogod vinni. Nem azért, mert csúnya, értéktelen stb. lennél, hanem azért, mert a legfontosabb a kisugárzás, a magabiztos megjelenés. Azt már te döntöd el, hogy szeretnél-e sikert elérni a csajozásban, vagy nem, de ha ilyen "légyszi, ne bántsatok" hozzáállással leszel, gyakorlatilag nullára csökken az az esélyed, hogy barátnőt szerezz, menekülni fognak a csajok. És ezeket most tényleg nem ártó szándékkal írtam le.
2015. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ezek szerint két év múlva fogunk viszontlátni a következő kérdéssel: Hogyan csajozzon egy 29 éves pasi, aki elég elcsesz***t hulladéknak érzi magát?
2015. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

21# értem. na ez már így korrekt válasz volt. Igazából nem vagyok úgy visszahúzódó ahogy a kérdésből le jön. Csak nem hiszek magamba, és szerintem ezt a nőket megérzik rajtam. Meg nincs meg bennem az a domináns viselkedés sem.

Ha meg megjátszom magamat, azt meg tuti kiszúrnák a nők, és az meg megint nem jó... :( Szóval nem szoktam ilyeneket mondani, hogy légyszi ne bánts, meg ehhez hasonlók, de amúgy igazad van.


Remélem megcsinálom ezeket a dolgokat, és akkor már elfog múlni az önbizalom hiányom.

2015. febr. 20. 17:53
 24/24 Márker21 válasza:
Nekem van határozottságom meg önbecsülésem, de pénzem nincs.
2015. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!