Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, aki képes hazugság nélkül élni?

Figyelt kérdés

A kérdés félig költői. Arra lennék kíváncsi, van-e olyan nő, aki képes úgy élni, hogy nem hazudik, füllent azért, mert neki épp az a kényelmes és mindig egyenes ember módjára viselkedik?

Sokan azt hangoztatják, hogy van kegyes hazugság meg van megbocsájtható hazugság, de én valami elemi erővel gyűlölöm a hazugság minden formáját és kezdem azt hinni, hogy nincs is olyan nő, aki ne hazudna kicsit vagy nagyot... számomra ugyanis nincs különbség hazugság és hazugság között. Egyaránt gyűlölöm kicsit és nagyot.


Őszinte tapasztalatokat, véleményeket várok.


(És igen, én TUDOK hazugság nélkül élni, mert ha valamire nem akarok válaszolni, nem válaszolok inkább, de akkor sem hazudok - ha meg olyan a szitu, inkább őszinte vagyok)



2015. febr. 20. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Megértelek abszolut!

És őszintén remélem akad közöttük olyan!

Ha találok egyet megírom!

2015. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A női 'nem' nem az őszinteségre és a feltétel nélküli szeretere lett kalibrálva!
2015. febr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Nők és férfiak közt ebben a tekintetben semmi különbség, ez inkább EMBERI, mint női vonás. Na mindegy.


Én pl. őszinte nőnek tartom magam. De ettől még van egy csomó minden, amit nemigen mondok el senkinek, akár azért, mert olyan belső ügyem, ami csak rám tartozik, vagy azért, mert olyan csekélység, hogy nem jut eszembe elmesélni. Hazudni nem szoktam, de szerintem minden embernek megvan a privát szférája, ami csak az övé.


Szóval nem tudom, te hogy értelmezed az őszinteséget, mert ha a hazugság hiányáról szól, akkor oké, egyetértek, de ha a teljes kitárulkozásról, akkor nem.

2015. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Nekem sikerült egyet kifogni :) Szóval megnyugtatlak, létezik ilyen. Fájdalmasan őszinte. Szó szerint. De inkább ez, mint folyton agyalni azon amit mond.


Néha szeretném, ha inkább csöndben maradna. Mármint nem az arcomba vágni azt amit tényleg gondol. De ez inkább csak csipogás részemről. Szeretem, hogy ilyen.

2015. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#4: Jól értelmezted. Nekem is van amiről nem akarok beszélni, sőt, soha ne mondom el senkinek és kell privát szféra is. Nem ez a gond.


Arra gondolok, amikor valaki nem mond igazat. Ilyennel EDDIG nem igazán találkoztam még... és ez elszomorító. Még családon belül is megesik.

2015. febr. 20. 14:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs! Mivel nő, ezért hazudik!

Bár maguk felé ezt úgy szokták magyarázni, hogy "kegyes" hazugság ... de az is hazugság ...


#4:

Néma a barátnőd?

2015. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A kérdésed a hímsovinizmus zászlóit lengeti....

Így reális : Van olyan ember,aki képes hazugság nélkül élni?


Senki,még az őszinte lelkű emberek sem teljesen őszinték bizonyos szituációkban,pl: munkahelyen a felettesükkel.

Sokan gyűlölik a hazugságot,de ha nem teszik meg ellehetetlenednek.

Őszintének lenni veszélyes dolog.- Ezt a teljes kitárulkozásra és tiszta lélekre értem.

Magam is őszinte ember vagyok de nem bolond. - és igen a bolondok teljesen őszinték.

2015. febr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekes világban mozognak a válaszadók - többségben. Az őszinteség nem nemek kérdése. Tényleg. Ugyanannyi hazug férfi van, mint nő.


Szánlak benneteket, mert elég rémes környezetben élhettek, ha csak ilyen nyomorú tapasztalataitok vannak.

2015. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#6: Némának semmiképp sem nevezném. Inkább az ellentéte. Egyszerűen megmondja amit érez, nem kerít de még csak nem is próbálja tompítani a szavainak az élét.


De ez a "minden nő hazudik" elég ronda egy általánosítás. És még csak nem is igaz.

2015. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Eléggé provokatív kérdést tettél fel......

Megnyugtatlak van ilyen Nő....és ha megismersz majd egyet akkor azt fogod mondani magadnak, hogy bárcsak megtanulna csöndbe maradni vagy még inkább hazudni.....

37F

2015. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!