Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolat nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy pasi akivel egy éve ismerkedtem meg, jóval idősebb nálam (30 évvel), de attól elég jól megértjük egymást. Ő igazi agglegény és nekem sincs most pasim. Kialakult közöttünk egy olyasmi barátság extrákkal dolog. Jó vele a szex, és eddig még nagyon nem ütközött ki közöttünk a nagy korkülönbség. Szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy vajon menjek bele hosszabb távon? Nem szerelmet keresek és nem is tudnám elfogadni vagy felvállalni mint a pasim, hiszen idősebb az apámnál. Csak úgymond kiélem vele magam. Na de tényleg a kérdés vajon meddig tartható fent mint szexkapcsolat? Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Köszönöm előre is a válaszokat.

21/L



2015. febr. 22. 12:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
10-es, te szerintem rossz kérdést olvastál. A csaj nem akar semmit a pasitól, csak szexet. Te egy olyan férfiról beszélsz, aki kihasználta és átverte a nőket, kapcsolatot tettetett, és csalta őket. A kérdezőék nyílt lapokkal játszanak. Egy ilyen kapcsolatban nincs enyém-tied, itt mindenki azt csinál a másikon kívül is, amit akar. Ha még rajta kívül 15 nővel szexel, a kérdezőt az sem érdekelheti, hisz csak szex van köztük, érzelem nincs.
2015. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
6%
Na emberek, asszem 20 ev mulva jarom majd a kozepiskolakat, gimnaziumokat, es elkezdem puhitani a kis puncikat. :D Ezert vigyazzon mindenki majd a lanyara, mert sokan nincsenek eszuknel ugy erzem.
2015. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, ugyanmár, miért teszed fel a kérdést egyáltalán, ha nem foglalkoztat az, hogy egyre gyakrabban járj el a faszival? Persze hogy a valag pénze miatt kezdtél el kefélni vele. Miért nem a szomszéd srác hasonló korú apja érdekel, ha csak a tapasztalt szexpartnerre vágysz? Am valaki itt feszegette, hogy miért csak a fasziknak lehet szexkapcsolatuk? Nos ezt senki nem állította, a második hozzászoló ragadta meg a lényeget, baromi ritka, hogy egy 21 éves srác egy 50es nővel hetyeg, viszont elég gyakori, hogy 21 éves lányok 50es gazdag hapsikkal szexelnek. Vajon mi az oka ennek? Érdekes, hogy találkoznak az igények nem? Ne dumálja már be nekem senki, hogy egy 21 éves fiatal lány a löttyedt ráncos 50es férfitestre bukik, ha szexről van szó :D Szóvál a kishölgyet egész más motiválja. Amugy meg az sem hihető, hogy 21 évesen a saját lábán áll.

Szóval valójába arra kiváncsi, hogy tényleg annyira égő lenne e mutatkozni a pénzes ám öreg hapsival, mint amennyire sejti. Nem, nem lenne az, számos hozzád hasonló "a saját lábán állni tudó" fiatal lány fut nála jóval idősebb fazonokkal.

2015. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Andrea Henrietta ***** válasza:
59%

Én is mentem bele már hasonló kapcsolatba, igaz, csak 10 év volt a korkülönbség. Az alapötlet nem volt rosz, mert nagyon élveztem vele a szexet.

A gondd akkor kezdődött mikor én elkezdtem kötődni hozzá, de mivel a szexről nem akartam lemondani, egy ideje már gyötör az érzés hogy én többet érzek iránta mint ő irántam. Bár ez egyénfüggő, elképzelhető hogy a te esetedben nem fordul elő a kötődés... de szerintem más nem állíthatná meg a kapcsolatotokat. Addig tartható fent, amíg mindketten akarjátok.

2015. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%
#13 Hatalmas taps. - Igen,bár én láttam fordított helyzet is és a hölgy sem egy pénztárosnő volt az egyik multiban,-ruházata és kocsikulcsa alapján....
2015. márc. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
65%

Ez az oldal az ideális hely ahova NE írj ki ilyen kérdést , mert a sok frusztrált, vergődő , stb. egyén itt éli ki magát, ők úgyis lebeszélnének róla.


A szexkapcsolat fenntartható nagy korkülönbséggel is, mert nem az életkor teszi az ember. Ügy lezárva.

2015. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
60 évesen én is ezt a szöveget nyomom majd Papper. :D
2015. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
#17 - Papper vagy te, öcskös. Ez nem szöveg, hanem a valóság. Szedd össze magad inkább és ne a netten arcoskodj.
2015. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
52%
ha neked ez normális, akkor remélem, h van/lesz gyereked, és összejön egy 30 évvel idősebb nővel/férfival, majd akkor írogass ilyeneket sztem neki, vagy mondjad, h ez tök normális, meg minden
2015. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

ma 15:10!


Szerintem ez önbizalom kérdése az egész!Én egy olyan nő vagyok akinek sokkal fiatalabb a partnere,pedig nincs kocsim,de van sok millió adósságom.A lányom pedig elfogad és szeret,úgy gondolja,hogy csak legyek boldog!!

2015. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!