Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolat nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy pasi akivel egy éve ismerkedtem meg, jóval idősebb nálam (30 évvel), de attól elég jól megértjük egymást. Ő igazi agglegény és nekem sincs most pasim. Kialakult közöttünk egy olyasmi barátság extrákkal dolog. Jó vele a szex, és eddig még nagyon nem ütközött ki közöttünk a nagy korkülönbség. Szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy vajon menjek bele hosszabb távon? Nem szerelmet keresek és nem is tudnám elfogadni vagy felvállalni mint a pasim, hiszen idősebb az apámnál. Csak úgymond kiélem vele magam. Na de tényleg a kérdés vajon meddig tartható fent mint szexkapcsolat? Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Köszönöm előre is a válaszokat.

21/L



2015. febr. 22. 12:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Smooth |Operator

Engem mindíg meglep, ha frusztrációval,meg egyéb sértő megjegyzéssel illetnek kérdésre válaszolókat Egyébként mindenki azt feszegeti, hogy NEM a kor határozza meg az embert :) (csak van aki válaszat is ad rá,hogy akkor mi az, ami meghatározza) De vicces, hogy igy kikelsz a "frusztráltak" ellen.:)

2015. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20-as: fordítva te mennyire fogadnád el a dolgot? mert egy idősebbnek ez nem igazán szégyen, vagy nem is tudom milyen szóval illessem a dolgot, de egy fiatal lánynak/fiúnak, akinek nincs kattanása arra azért elég furán néznének az utcán sztem
2015. márc. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

ma 01:27!


Elég értelmetlenül fogalmazol!A fordított szituáció szerintem az lenne,ha a lányom egy korombeli férfival járna.Ezt megbeszéltük és természetesen elfogadnám,az ő döntése.

2015. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Megértetted, nem? Akkor annyira nem volt vészes, hacsaknem egy zsenivel van dolgunk. :)
2015. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#13

Időpont 2015-03-07 01:01

3 éves kérdés de ezt nem tudtam szó nélkül hagyni 21 éves vagyok és a magam lábán állok 18 éves korom óta 4 hónapos kisfiam van külföldön élek és több pénzem volt mint az apukának amikor össze kerültünk. 7 hónapja kiadtam az útját és 2 hónapja szexkapcsolatban állok egy nálam 15 évvel idősebb pasival akinek sok pénze van az egyik barátom szerint aki vele lakik bár sose érdekelt tudod mit profitáltam eddig? 2 deci sört meg 4 szál cigit ezek után én is úgy érzem hogy a pénze motivál hisz vagy 200 ft-ot kicsaltam tőle 2 hónap alatt :D

2016. nov. 17. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Jómagam jelenleg élek meg egy Hasonló Kapcsolatot, - már több mint egy hónapja .................
2021. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!