Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene csinálnia? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnia? Mit csinálhat ilyenkor?

Figyelt kérdés

Egy barátom mindig gumival védekezett a barátnőjével, de pár hete megtudta, hogy a barátnője teherbe esett. A hölgy bevallotta, hogy utólag mikor a fürdőszobában "lezuhanyzott" és "kidobta" a gumit, akkor kilyukasztotta a gumit és "feltöltötte magát".

A hölgy 23, a barátom 29.


2015. febr. 23. 15:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#9 szóval azt mondod, hogy lehet megcsalta és bekapta a legyet és most hazudik, mert nem jöhet össze az igazi apával?


Ez a feltöltés dolog tényleg zavaró, de én elképzelhetőnek tartom.

2015. febr. 23. 15:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Értem. Elég felelőtlen ha csak a szerelemre alapozva akar gyereket a lány.

Pénz, munka, anyagi biztonság nélkül nagyon nagy merészség gyereket vállani ilyen fiatalon.

2015. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nőként nem tudom elképzelni.

Biológia része: A spermium 24 órán keresztül megtermékenyítő képes. Igen ám, de a levegőn elpusztul!


Tehát vége az aktusnak, leveszem a gumit, összecsípem jó erősen, hogy kevés levegő érje, majd kilukasztom, -amikor is újra levegő éri- majd a lukas gumit felerőszakolom a p.cimba és elfér mellette annyi ujjam a zuhanyzóban állva, hogy elkezdjem pumpálgatni.. ööö hát most a fejemet vakargatom, ahogy megpróbálom mindezt elképzelni, de akkor sem megy.


Másik verzió: vége az aktusnak, leveszem a gumit, összecsípem jó erősen, hogy kevés levegő érje, majd feltuszkolom és utána úgy nyúlok be egy ujjal, hogy bent kiforduljon. Ekkor el tudok képzelni valami egészen minimális esélyt amivel az X-edik alkalommal talán lesz valami, de ez is olyan határesetesnek tűnik.


Szépen ki kellene kérdezni a lányt, hogy mondja el lépésről lépésre hogyan csinálta. Szerintem bele fog zavarodni a nélkül, hogy bárki belezavarná. Utána elmondani 1-2 orvosnak a csaj verzióját (neten is lehet orvos válaszolba kérdezni).


Nekem még mindig a megcsalás az esélyesebb, bár lehet, hogy tényleg tőle akarta azt a babát és úgy van ahogy mondta. Nem tudom eldönteni, tényleg tudni kellene, hogy amit ő mond úgy lehet-e gyerek.

2015. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. Ez kamu.Vagy te vagy a csaj hazudik! Apasági kell.


2. Ezért én vagy kimosom a gumit vagy sájba/testre verem!


3. Pár kancigó 100-150 ért megoldja a gondot.

2015. febr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!