Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor viselkedik így egy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor viselkedik így egy nő, ha bizonytalan?

Figyelt kérdés
Mindent posztol állandóan. Főleg azt, hogy a párjával hol volt, miket evett, mit nézett meg a moziban. Mindent dokumentál a közösségi oldalon, naponta százszor. Talán a közeljövőben azt is, hogy éppen a wc-n mit produkált. Egy 25 éves nőről van szó. Most éppen kiskutyát vett és a párját már majdnem apa szerepben tünteti fel fotók százán. A srác viszont egyetlen egy képet nem tett ki eddig a csajról. Ez a csaj bizonytalan és a görcsös kapaszkodását láthatom a facebook-on vagy én nem vagyok trendi. Egy 25 éves nőnek nem kellene ennél érettebbnek lennie?
2015. febr. 23. 19:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint a görcsös kapaszkodását a srácba..
2015. febr. 23. 19:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, csak így akar kitűnni, szereti ha központban van. De vhogy nem veszik észre, hogy idegesítő fél percenként értesítéseket kapni.
2015. febr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy éretlen, vagy exhibicionista, vagy rengeteg szabadideje van, vagy nem tudom. Sajnos sok ilyen ember van, én mondjuk eleve nem szeretem a fb-ot, de nem értek bizonyos embereket, hogy honnan van ennyi idejük, hogy állandóan ott lógnak (plusz marhaságokkal tömködik tele az oldalt).
2015. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kolosszus22 ***** válasza:
Igen, bizonytalan, legfőképpen önmagában, képtelen önmagát reálisan látni és másoktól, lájkokból és face szereplésből próbál önbizalmat meríteni, az alapján próbálja értékelni magát, hogy mennyire népszerű az fb-n. Egyre súlyosabb probléma ez manapság, egyre több az ilyen "beteg" ember.
2015. febr. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, akiknek kell a visszajelzés és attól érzik jól magukat, ha mások felé nagyon mutatja, hogy ő milyen boldog.

Érdekes, nálunk a barátom inkább ilyen- bár nem ennyire durván. Ő mondta azt is, hogy jelöljük be, hogy kapcsolatban vagyunk stb.

2015. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vannak emberek akik szeretnek a középpontban lenni, szeretik ha velük foglalkozik mindenki és szeretik mutogatni magukat. szerintem ez bizonyos határokon belül nem problémás.
2015. márc. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!